101+101 leteckých pohľadov na Česko a Slovensko

20. 11. 2019Novinky

Symbolická kniha, ktorá prepája dve bratské krajiny na najkrásnejších leteckých záberoch na slovenské a české dominanty.  Môžete sa sa tešiť na viac ako 300 strán týchto unikátnych fotografií.

Prezrite si z výšky slávne starobylé mestá Prahu, Český Krumlov alebo Banskú Štiavnicu. Obleťte legendami opradené hory Kráľovu hoľu či Kriváň. Preleťte krajinu spolu so životodarným riekami Dunajom, Moravou, Labe či Vltavou, prekvapí vás veľkosť a krása Spišského hradu, Devína, zámku Hlboká a mnohých ďalších. Alebo len zapojte fantáziu pri pohľade na rôzne obrazce, ktoré sú v bežnej krajine viditeľné len zhora a naši fotografi ich pre vás zachytili.

A na čo sa môžete tešiť?

V knihe vám ukážeme Česko na 101 leteckých záberoch a 101 pohľadov na Slovensko. Vybrali sme tie najlepšie fotografie na Slovensko a Česko, ktoré vznikli počas niekoľkých rokov činnosti nášho CBS Flying Teamu. V knihe sa vám naskytnú nádherné pohľady na historické mestá, prírodné zaujímavosti a nádhernú prírodu. Ukážeme vám Česko a Slovensko ako ho nepoznáte, pohľadom z vtáčej perspektívy, čo je veľmi netradičný zážitok.

Chcete vedieť aké zábery sa v knihe nachádzajú? Pripravili sme pre vás možnosť prezrieť si celé Slovensko a Česko online.

Pin It on Pinterest

Share This