360° videomapa – okres Komárno

10 mája, 2021

Novinky

Pripravujeme nový unikátny projekt – 360° videomapu okresu Komárno
Nový a originálny produkt, ktorý je celosvetový unikát  – 360° videomapa regiónu. Našimi pilotnými projektami boli videomapy Vysokých Tatier a regiónu Stredného Slovenska.

V mapovaní Slovenska pokračujeme ďalej a tentokrát sme si zvolili okres na juhu Slovenska – Komárno.

Vedeli ste že…

  • Mesto Komárno sa rozprestiera na ľavom brehu Dunaja, vo východnom cípe Žitného ostrova, na dolnom toku rieky Váh, ktorá má v Komárne svoje ústie.
  • Komárňanský región je najjužnejším regiónom, ale patrí medzi najnižšie položené miesta na Slovensku
  • V Komárne nájdete aj Nádvorie Európy, ktoré je unikátne stavebné dielo, v ktorom sa v štylizovanej forme prezentujú jednotlivé architektonické ukážky, charakteristické pre rôzne oblasti a dejinné epochy v Európe.
  • Lodný mlyn je umiestnený na mŕtvom ramene Dunaja. Postavený je na dvoch rovnobežných člnoch a ukotvený o breh rieky. V mlyne sídli múzeum vodného mlynárstva. V areáli tiež nájdete najdlhší drevený most v Európe,
  • V Hurbanove môžete pozorovať hviezdy. Hvezdáreň ponúka prehliadku exponátov a prezentáciu o histórii hvezdárne. 
  • Lodný mlyn v Kolárove je umiestnený na mŕtvom ramene Dunaja. V mlyne sídli múzeum vodného mlynárstva. V areáli tiež nájdete najdlhší drevený most v Európe.

Virtuálne navštívte Komárno a okolie
Radi by ste sa propagovali naozaj originálnym spôsobom, ale dochádzajú Vám nápady? Chcete zaujať obyvateľov a návštevníkov svojej obce, potešiť svojich obchodných partnerov a alebo naučiť deti vo Vašej škole zaujímavé veci o Vašom regióne? Potom pre vás máme jedinečnú ponuku! Staňte sa súčasťou 360° videomapy Komárna!

Videomapa zobrazuje okres Komárna úplne iným spôsobom – vo virtuálnej realite. Najprv s 360° kamerou pripevnenou na bruchu lietadla obletíme celý Váš región, následne do videa kartografi a animátori zapracujú popisky jednotlivých obcí, riek, pohorí a ďalších zaujímavostí.

Pre náročnejších z Vás máme pripravený aj hovorený komentár a transparent virtuálne umiestnený na lietadle, ktorý môže o Vašej obci, firme či škole prezradiť oveľa viac.
To všetko si potom môžete vychutnať vo virtuálnej realite na Vašom počítači, smartfóne či tablete. Najlepší zážitok ale získate s VR okuliarmi, kedy budete mať pocit, ako by ste skutočne boli v lietadle a užívali si región z pohľadu vtákov!

Pozrite si ukážku, ako taká 360° videomapa bude vyzerať

ískajte originálny prezentačný produkt
Zapojením sa do projektu, nezískate len „miesto“ v 360° videomape okresu Komárna. Navyše budete mať možnosť sa propagovať zaujímavým spôsobom v rámci Vášho regiónu. Pilotná videomapa zachytávajúca Stredné Slovensko je už k dispozícií na našom Youtube kanály. K tomu od nás obdržíte aj VR okuliare, ktoré znásobia zážitok z vytvorenej 360 ° videomapy.

A pre skutočných nadšencov máme aj pri tomto projekte pripraveného partnera na mieru, ktorý Vám zabezpečí okrem videa celého regiónu aj Vaše vlastné video, v ktorom bude iba časť zobrazujúci Vašu obec, firmu či školu. To všetko doplnené o vlastný úvod a záver videá, vlastný komentár a hudby na mieru, samozrejme umiestnenie aj tohto samostatného videá na YouTube kanál a určitý počet kusov VR okuliarov navyše.

Zapojte sa aj Vy
Projekt 360° videomapa okresu Komárna štartuje práve v týchto dňoch. Aby sme si boli istí, že Vám dáme dostatočný čas a priestor, neváhajte a spojte sa s naším regionálnym projektovým manažérom.

Martin Maté pre Vás bude k dispozícii na telefónnom čísle : 0951 301 319 alebo na e-maily  mate@cbs.sk. Prípadne vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám ozveme sami.

Tak neváhajte a zapojte sa do jedinečného projektu aj Vy!