360° videomapa – okres Stará Ľubovňa

11 mája, 2021

Novinky

Pripravujeme nový unikátny projekt – 360° videomapu okresu Stará Ľubovňa
Nový produkt – 360° videomapa začína mapovať Slovensko. Druhý okres, ktorý získa túto jedinečnú novinku je Stará Ľubovňa. 

Vedeli ste že…

  • Dominantou mesta je starobylá pevnosť Hrad Ľubovňa. Jeho históriu, ktorá sa začala písať v 14. storočí ovplyvnili významné uhorské a poľské šľachtické rody.
  • Pod hradom Ľubovňa sa v krásnom prírodnom prostredí nachádza skanzen ľudovej architektúry. Drevený kostolík, obytné drevenice, hospodárske budovy a technické pamiatky, ale i gazdovský dvor, to všetko približuje život na dedine v minulosti. 
  • Vyhľadávaným miestom na oddych je obec Vyšné Ružbachy. Miestne liečebné kúpele ponúkajú kúpeľnú starostlivosť a relax.  Prírodnou zaujímavosťou je travertínové jazierko Kráters termálnou vodou.
  • Blízko obce Chmeľnica je zaujímavý prírodný unikát. Ide o dvanásť metrov vysoký balvan, ktorému Chmeľničania nepovedia inak ako Čertova skala.  Zaujímavosťou je, že v jeho okolí nie sú žiadne iné skaly. 
  • V obci Hniezdne objavíte domov prvej slovenskej Nestville Whisky v expozícii liehovarníctva a tradičných ľudových remesiel Nestville Distillery.

Virtuálne navštívte okres Stará Ľubovňa
Radi by ste sa propagovali naozaj originálnym spôsobom, ale dochádzajú Vám nápady? Chcete zaujať obyvateľov a návštevníkov svojej obce, potešiť svojich obchodných partnerov a alebo naučiť deti vo Vašej škole zaujímavé veci o Vašom regióne? Potom pre vás máme jedinečnú ponuku! Staňte sa súčasťou 360° videomapy – okres Stará Ľubovňa !

Videomapa zobrazuje okres Stará Ľubovňa úplne iným spôsobom – vo virtuálnej realite. Najprv s 360° kamerou pripevnenou na bruchu lietadla obletíme celý Váš región, následne do videa kartografi a animátori zapracujú popisky jednotlivých obcí, riek, pohorí a ďalších zaujímavostí.

Pre náročnejších z Vás máme pripravený aj hovorený komentár a transparent virtuálne umiestnený na lietadle, ktorý môže o Vašej obci, firme či škole prezradiť oveľa viac.
To všetko si potom môžete vychutnať vo virtuálnej realite na Vašom počítači, smartfóne či tablete. Najlepší zážitok ale získate s VR okuliarmi, kedy budete mať pocit, ako by ste skutočne boli v lietadle a užívali si región z pohľadu vtákov!

Pozrite si ukážku, ako taká 360° videomapa bude vyzerať

Získajte originálny prezentačný produkt
Zapojením sa do projektu, nezískate len „miesto“ v 360° videomape okresu Stará Ľubovňa.  Navyše budete mať možnosť sa propagovať zaujímavým spôsobom v rámci Vášho regiónu. Pilotná videomapa zachytávajúca Vysoké Tatry má na YouTube viac ako 350 000 zhliadnutí. Môžete si tak byť istí, že Vaše video uvidí tisíce ľudí. K tomu od nás obdržíte aj VR okuliare, ktoré znásobia zážitok z vytvorenej 360 ° videomapy.

A pre skutočných nadšencov máme aj pri tomto projekte pripraveného partnera na mieru, ktorý Vám zabezpečí okrem videa celého regiónu aj Vaše vlastné video, v ktorom bude iba časť zobrazujúci Vašu obec, firmu či školu. To všetko doplnené o vlastný úvod a záver videá, vlastný komentár a hudby na mieru, samozrejme umiestnenie aj tohto samostatného videá na YouTube kanál a určitý počet kusov VR okuliarov navyše.

Zapojte sa aj Vy
Projekt 360° videomapa okres Stará Ľubovňa štartuje práve v týchto dňoch. Aby sme si boli istí, že Vám dáme dostatočný čas a priestor, neváhajte a spojte sa s naším regionálnym projektovým manažérom.

Peter Sloboda pre Vás bude k dispozícii na telefónnom čísle : 0919 181 345 alebo na e-maily  sloboda@cbs.sk. Prípadne vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám ozveme sami.

Tak neváhajte a zapojte sa do jedinečného projektu aj Vy!