360° videomapa región Biela Orava

18. 11. 2020Novinky

Pripravujeme nový unikátny projekt – 360° videomapu Bielej Oravy
Táto neľahká doba  nás inšpirovala k vývoju úplne nového a originálneho projektu – 360° videomapy. A začíname v malebnom prostredí Bielej Oravy.

Vedeli ste že…

  • Názov mikroregiónu je odvodený od rieky Biela Orava
  • Mikroregión Biela Orava je najsevernejší a najchladnejší región Slovenskej republiky
  • Mikroregión Bielej Oravy tvorí 24 obcí
  • V katastri Námestova sa nachádza Oravská priehrada, ktorá bola vybudovaná vybudovaného na sútoku Bielej a Čiernej Oravy

Virtuálne navštívte Bielu Oravu
Radi by ste sa propagovali naozaj originálnym spôsobom, ale dochádzajú Vám nápady? Chcete zaujať obyvateľov a návštevníkov svojej obce, potešiť svojich obchodných partnerov a alebo naučiť deti vo Vašej škole zaujímavé veci o Vašom regióne? Potom pre vás máme jedinečnú ponuku! Staňte sa súčasťou prvej 360° videomapy Biela Orava!

Videomapa zobrazuje región Oravy úplne iným spôsobom – vo virtuálnej realite. Najprv s 360° kamerou pripevnenou na bruchu lietadla obletíme celý Váš región, následne do videa kartografi a animátori zapracujú popisky jednotlivých obcí, riek, pohorí a ďalších zaujímavostí.

Pre náročnejších z Vás máme pripravený aj hovorený komentár a transparent virtuálne umiestnený na lietadle, ktorý môže o Vašej obci, firme či škole prezradiť oveľa viac.
To všetko si potom môžete vychutnať vo virtuálnej realite na Vašom počítači, smartfóne či tablete. Najlepší zážitok ale získate s VR okuliarmi, kedy budete mať pocit, ako by ste skutočne boli v lietadle a užívali si región z pohľadu vtákov!

Pozrite si ukážku, ako taká 360° videomapa bude vyzerať

Získajte originálny prezentačný produkt
Zapojením sa do projektu, nezískate len „miesto“ v 360° videomape regiónu Oravy. Navyše budete mať možnosť sa propagovať zaujímavým spôsobom v rámci Vášho regiónu. Pilotná videomapa zachytávajúca Vysoké Tatry má na YouTube viac ako 200 000 zhliadnutí. Môžete si tak byť istí, že Vaše video uvidí tisíce ľudí. K tomu od nás obdržíte aj VR okuliare, ktoré znásobia zážitok z vytvorenej 360 ° videomapy.

A pre skutočných nadšencov máme aj pri tomto projekte pripraveného partnera na mieru, ktorý Vám zabezpečí okrem videa celého regiónu aj Vaše vlastné video, v ktorom bude iba časť zobrazujúci Vašu obec, firmu či školu. To všetko doplnené o vlastný úvod a záver videá, vlastný komentár a hudby na mieru, samozrejme umiestnenie aj tohto samostatného videá na YouTube kanál a určitý počet kusov VR okuliarov navyše.

Zapojte sa aj Vy
Projekt 360° videomapa Biela Orava štartuje práve v týchto dňoch. Aby sme si boli istí, že Vám dáme dostatočný čas a priestor, neváhajte a spojte sa s naším regionálnym projektovým manažérom.

Peter Sloboda pre Vás bude k dispozícii na telefónnom čísle : 0919 181 345 alebo na e-maily  . Prípadne vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám ozveme sami.

Tak neváhajte a zapojte sa do jedinečného projektu aj Vy!

Pin It on Pinterest

Share This