Letecké fotografovanie Slovenska – AEROFOTO

Lietanie je veľkou vášňou majiteľa firmy, ktorý je športovým pilotom. Slovensko z neba fotografuje od roku 2008. Ide o šikmé panoramatické snímky, nie pre účely tvorby máp, ale pre účely propagácie krás obcí, miest a regiónov.

Časom sa z vášne stala jedna z divízií nášho vydavateľstva. Svoje pôsobenie sme rozšírili o letecké práce, zamestnali sme vlastnú posádku a rozširujeme flotilu svojich lietadiel.

Každoročne oslovujeme všetky obce v SR a mnoho obcí v ČR. Mnohí starostovia si službu objednajú, a v sezóne od mája do augusta fotografujeme viac ako 350 slovenských a viac ako 300 českých obcí.

V poslednej dobe táto služba čoraz viac zaujíma aj riaditeľov škôl a majiteľov veľkých firiem.

Kto využíva letecké fotografie a na čo?

Obce

Prezentácia obce, webové stránky, podpora cestovného ruchu, fotomapy a ďalšie produkty

Mestá

Prezentácia mesta, webové stránky, podpora cestovného ruchu, fotomapy a ďalšie produkty

Strediská CR

Prezentácia a propagácia strediska cestovného ruchu, webové stránky, fotomapy a ďalšie

Organizácie CR

Podpora a propagácia CR, OOCR, KOCR, webové stránky, fotomapy, infopanely a ďalšie produkty

Firmy, školy

Propagačné účely, webové stránky, dokumentácia, plánovanie a mnohé ďalšie produkty

Prečo taký záujem?

Tým, že to robíme vo veľkom a počas jedného letu, nafotíme viac obcí, dokážeme vám poskytnúť veľmi priaznivú cenu pri zachovaní profesionálneho prístupu.

Fotografujeme špičkovými profesionálnymi digitálnymi zrkadlovkami a fotografie dodávame vo vysokom rozlíšení. To umožňuje napríklad vytlačiť fotografiu obce na celú stenu zasadačky v obecnom úrade.

UPOZORNENIE: Letecké fotografovanie podlieha prísnym legislatívnym predpisom, preto nie každý môže túto činnosť vykonávať. Pre vykonávanie leteckých prác musí mať firma platnú licenciu od Dopravného úradu SR. Každá jedna fotografia podlieha tzv. odtajňovaniu, kedy príslušné štátne orgány na Ministerstve obrany SR odsúhlasia, alebo zamietnu použitie predmetnej fotografie. CBS spol, s.r.o. spĺňa všetky tieto legislatívne normy a všetky postupy realizuje podľa platných predpisov a zákonov SR.

Kedy si objednať?

Objednávky prijímame počas kampane AEROFOTO pre príslušný rok, od januára do polovice apríla. Máte však možnosť si službu objednať aj neskôr, ale zahrnutý budete až v nasledujúcom roku.

Ak nechcete byť vynechaný z nasledujúceho leteckého fotografovania Slovenska, objednajte si ho u nás najneskôr do 15. 4.

Po tomto termíne už lietame a objednávky pre daný rok neprijímame.

Čo všetko fotíme?

Pri fotení zachytávame každú zastavanú časť katastra obce. Špeciálne sa zameriavame na detaily centra a dominánt obce a vždy vyrobíme aj panorámy, s celkovým pohľadom na obec.

Aké majú aerofoto využitie pre vás?

Naše letecké fotografie majú využitie hlavne na propagačné účely (firiem, miest, obcí, kultúrnych pamiatok, prírodných scenérií a pod.), podporu cestovného ruchu, výstavy, pre archiváciu vývoja zástavby obce, pri navrhovaní územných plánov, kontrolu čiernych stavieb, či plánovaní hrobových miest na cintorínoch.

Spĺňame všetky legislatívne normy pre vykonávanie tejto činnosti, sme držiteľom licencie (číslo licencie: SK/SPO/003) pre letecké fotografovanie na základe povolenia vydaného Dopravným úradom SR.

Máme dlhoročné skúsenosti s lietaním a profesionálnym fotografovaním. Robíme to už vyše 10 rokov. Používame profesionálnu techniku.

Vydali sme už viac ako 40 knižných titulov leteckých fotografií na Slovensku a v Čechách. Pozrite tu alebo na našom e-shope.

Ešte nemáte letecké fotografie vašej obce, mesta, regiónu, alebo strediska?
Neváhajte a objednajte si už teraz budúcoročné fotenie

Využite každoročnú akciu a objednajte si letecké fotenie vašej obce alebo firmy každý rok, najneskôr do polovice apríla.

V prípade záujmu, nezáväznej konzultácie, alebo pre doplnenie ďalších informáciínás prosím kontaktujte na

Mgr. Andrea Simanová

0948 232 979 | simanova@cbs.sk

Mohlo by vás zaujímať

Produkty a služby

Letecké fotografie, fotomapy, doplnkové produkty, licencie, a mnoho ďalšieho

Viac informácii

Knihy

Knihy leteckých fotografií – edícia Slovensko z neba a ďalšie produkty na e-shope

Do obchodu

Zážitkové lety

Máte možnosť zažiť sami, alebo darujte svojmu blízkemu neopakovateľný zážitok

Viac informácii

CBS spol, s.r.o.

Kynceľová 54, 974 01
Banská Bystrica
Slovensko

Kontakty

info@cbs.sk
+421 911 176 101

Rezervácie letov

+421 948 232 979
aero@cbs.sk