Letecké video - Moja obec "z neba"

Letecké video – Moja obec „z neba“

V našej ponuke na tento rok pribudla unikátna novinka – profesionálne letecké video (aerovideo) Vašej obce alebo mesta. Nadväzuje na náš tradičný produkt letecké fotografovanie (aerofoto) a stáva sa tak jeho priamym nasledovníkom.

Pri natáčaní Aerovidea sa používajú hneď dve kamery. Jedna je umiestnená pevne na lietadle s 360° objektívom a zachytáva počas celého letu panoramatické zábera na obec. Vďaka 360° objektívu je obec nahrávaná vždy, bez ohľadu na to, ako je lietadlo otočené.

Druhú kameru obsluhuje kameraman v kabíne lietadla, ktorý zabezpečuje, aby všetky dôležité body v obci boli zaznamenané na detailnom zábere.

Rovnako ako pri leteckom fotografovaní, aj tu ide o šikmé natáčanie objektov (nie ortofoto). Výsledná dĺžka videa sa pohybuje od 1 do 5 minút v závislosti na veľkosti obce alebo mesta. Video môžete ľubovoľne využiť na propagáciu obce alebo mesta, pričom dosah (záujem o video) je 6x vyšší ako o fotografie.

AEROVIDEO

Scenár videa

Scenár videa je jednoduchý a jednotný pre všetky obce a mestá.

1. Úvod videa obsahuje erb a názov obce

2. Nasledujú celkové zábery z rôznych uhlov

3.Ďalej nasledujú jednotlivé časti obce

4. V závere videa je možné umiestniť informačný text o obci

5. Na konci videa je umiestnená webová adresa obce

Detailné fotografické zábery – základné video si môžete obohatiť aj fotografické detaily na dominanty obce ako kostol, obecný úrad, cintorín, historická pamiatka a pod., ktoré chcete zachytiť z menšej výšky (150-300 m).

  Ako zákazník nemáte s výrobou ani prípravou videa žiadne starosti ani povinnosti., stačí si letecké video objednať a o všetko ostatné sa už postaráme my. Sprievodnú hudbu k videu vyberieme z našej databázy, pokiaľ však máte na hudbu alebo strih videa špeciálne požiadavky, je možné ich po dohode a za príplatok realizovať. 

Ako výsledný produkt dostanete hotové, ozvučené a zostrihané video vo FullHD kvalite na praktickej USB karte. Z videa je možné zhotoviť aj fotografie vo webovej kvalite. Video bude zverejnené a propagované aj na YouTube kanáli a Facebooku Slovensko z neba.USB karta bude obsahovať aj originálne, neupravené video, ktoré môžete použiť na vlastné ľubovoľné zostrihanie. Ku všetkým videám dostanete aj licenčné práva na voľné používanie.

Koľko stojí letecké video ?

  Filmovanie každej lokality naceňujeme osobitne podľa vzdialenosti od letiska, náročnosti letových podmienok a dĺžky videa, ktoré budete požadovať.Individuálne filmovanie Vami vybranej lokality si môžete dať naceniť prostredníctvom formuláru nižšie. 

Kontaktný formulár