Letecké video - Moja obec "z neba"

Letecké video – Moja obec „z neba“

V našej ponuke na tento rok pribudla unikátna novinka – profesionálne letecké video (aerovideo) Vašej obce alebo mesta. Nadväzuje na náš tradičný produkt letecké fotografovanie (aerofoto) a stáva sa tak jeho priamym nasledovníkom.

Pri natáčaní Aerovidea sa používajú hneď dve kamery. Jedna je umiestnená pevne na lietadle s 360° objektívom a zachytáva počas celého letu panoramatické zábera na obec. Vďaka 360° objektívu je obec nahrávaná vždy, bez ohľadu na to, ako je lietadlo otočené.

Druhú kameru obsluhuje kameraman v kabíne lietadla, ktorý zabezpečuje, aby všetky dôležité body v obci boli zaznamenané na detailnom zábere.

Rovnako ako pri leteckom fotografovaní, aj tu ide o šikmé natáčanie objektov (nie ortofoto). Výsledná dĺžka videa sa pohybuje od 1 do 5 minút v závislosti na veľkosti obce alebo mesta. Video môžete ľubovoľne využiť na propagáciu obce alebo mesta, pričom dosah (záujem o video) je 6x vyšší ako o fotografie.

Ukážka videa z lietadla

Scenár videa

Scenár videa je jednoduchý a jednotný pre všetky obce a mestá.

  1. Úvod videa obsahuje erb a názov obce
  2. Nasledujú celkové zábery z rôznych uhlov
  3. Ďalej nasledujú jednotlivé časti obce a postupne sa prejde na detaily – dominanty (kostoly, pamätníky, rozhľadne…)
  4. V závere videa je možné umiestniť informačný text o obci
  5. Na konci videa je umiestnená webová adresa obce

Jednoducho a bez starostí

Ako zákazník nemáte s výrobou ani prípravou videa žiadne starosti ani povinnosti., stačí si letecké video objednať a o všetko ostatné sa už postaráme my. Sprievodnú hudbu k videu vyberieme z našej databázy, pokiaľ však máte na hudbu alebo strih videa špeciálne požiadavky, je možné ich po dohode a za príplatok realizovať.

Čo dostanem?

Ako výsledný produkt dostanete hotové, ozvučené a zostrihané video vo FullHD kvalite na praktickej USB karte. Z videa je možné zhotoviť aj fotografie vo webovej kvalite.  Video bude zverejnené a propagované aj na YouTube kanáli a Facebooku Slovensko z neba.USB karta bude obsahovať aj originálne, neupravené video, ktoré môžete použiť na vlastné ľubovoľné zostrihanie. Ku všetkým videám dostanete aj licenčné práva na voľné používanie.

Koľko stojí letecké video ?

Filmovanie každej lokality naceňujeme osobitne podľa vzdialenosti od letiska, náročnosti letových podmienok a dĺžky videa, ktoré budete požadovať.

Cena leteckého filmovania sa začína od 790 € bez DPH. 

Individuálne filmovanie Vami vybranej lokality si môžete dať naceniť prostredníctvom formuláru nižšie.

Individuálne filmovanie Vami vybranej lokality si môžete dať naceniť prostredníctvom formuláru nižšie.

14 + 1 =

Pin It on Pinterest

Share This