Letecké video - Moja obec "z neba"

Letecké video – Moja obec „z neba“

V našej ponuke na tento rok pribudla unikátna novinka – profesionálne letecké video (aerovideo) Vašej obce alebo mesta. Nadväzuje na náš tradičný produkt letecké fotografovanie (aerofoto) a stáva sa tak jeho priamym nasledovníkom.

Pri natáčaní Aerovidea sa používajú hneď dve kamery. Jedna je umiestnená pevne na lietadle s 360° objektívom a zachytáva počas celého letu panoramatické zábera na obec. Vďaka 360° objektívu je obec nahrávaná vždy, bez ohľadu na to, ako je lietadlo otočené.

Druhú kameru obsluhuje kameraman v kabíne lietadla, ktorý zabezpečuje, aby všetky dôležité body v obci boli zaznamenané na detailnom zábere.

Rovnako ako pri leteckom fotografovaní, aj tu ide o šikmé natáčanie objektov (nie ortofoto). Výsledná dĺžka videa sa pohybuje od 1 do 5 minút v závislosti na veľkosti obce alebo mesta. Video môžete ľubovoľne využiť na propagáciu obce alebo mesta, pričom dosah (záujem o video) je 6x vyšší ako o fotografie.

Ukážka videa z lietadla

Scenár videa

Scenár videa je jednoduchý a jednotný pre všetky obce a mestá.

  1. Úvod videa obsahuje erb a názov obce
  2. Nasledujú celkové zábery z rôznych uhlov
  3. Ďalej nasledujú jednotlivé časti obce
  4. V závere videa je možné umiestniť informačný text o obci
  5. Na konci videa je umiestnená webová adresa obce

Detailné fotografické zábery – základné video si môžete obohatiť aj fotografické detaily na dominanty obce ako kostol, obecný úrad, cintorín, historická pamiatka a pod., ktoré chcete zachytiť z menšej výšky (150-300 m).

Pozrite sa na ukážku základného videa bez fotografických detailov 

Jednoducho a bez starostí

Ako zákazník nemáte s výrobou ani prípravou videa žiadne starosti ani povinnosti., stačí si letecké video objednať a o všetko ostatné sa už postaráme my. Sprievodnú hudbu k videu vyberieme z našej databázy, pokiaľ však máte na hudbu alebo strih videa špeciálne požiadavky, je možné ich po dohode a za príplatok realizovať.

Čo dostanem?

Ako výsledný produkt dostanete hotové, ozvučené a zostrihané video vo FullHD kvalite na praktickej USB karte. Z videa je možné zhotoviť aj fotografie vo webovej kvalite.  Video bude zverejnené a propagované aj na YouTube kanáli a Facebooku Slovensko z neba.USB karta bude obsahovať aj originálne, neupravené video, ktoré môžete použiť na vlastné ľubovoľné zostrihanie. Ku všetkým videám dostanete aj licenčné práva na voľné používanie.

Kedy si objednať letecké video?

Termíny objednávok sú rovnaké ako u leteckého fotografovania – na daný rok je prijímame vždy od januára do konca marca. Po tomto termíne budete zaradení do letového plánu na ďalší rok.

Koľko stojí letecké video ?

Filmovanie každej lokality naceňujeme osobitne podľa vzdialenosti od letiska, náročnosti letových podmienok a dĺžky videa, ktoré budete požadovať.

Individuálne filmovanie Vami vybranej lokality si môžete dať naceniť prostredníctvom formuláru nižšie.

Individuálne filmovanie Vami vybranej lokality si môžete dať naceniť prostredníctvom formuláru nižšie.

Pin It on Pinterest

Share This