Letecké video – Moja obec „z neba“

V našej ponuke na tento rok pribudla unikátna novinka – profesionálne letecké video (aerovideo) Vašej obce alebo mesta. Nadväzuje na náš tradičný produkt letecké fotografovanie (aerofoto) a stáva sa tak jeho priamym nasledovníkom.

Pri natáčaní Aerovidea sa používajú hneď dve kamery. Jedna je umiestnená pevne na lietadle s 360° objektívom a zachytáva počas celého letu panoramatické zábera na obec. Vďaka 360° objektívu je obec nahrávaná vždy, bez ohľadu na to, ako je lietadlo otočené.

Druhú kameru obsluhuje kameraman v kabíne lietadla, ktorý zabezpečuje, aby všetky dôležité body v obci boli zaznamenané na detailnom zábere.

Rovnako ako pri leteckom fotografovaní, aj tu ide o šikmé natáčanie objektov (nie ortofoto). Výsledná dĺžka videa sa pohybuje od 1 do 5 minút v závislosti na veľkosti obce alebo mesta. Video môžete ľubovoľne viužiť na propagáciu obce alebo mesta, pričom dosah (záujem o video) je 6x vyšší ako o fotografie.

Ukážka videa z lietadla

Scenár videa

Scenár videa je jednoduchý a jednotný pre všetky obce a mestá.

  1. Úvod videa obsahu erb a názov obce
  2. Nasledujú celkové zábery z rôznych uhlov
  3. Ďalej nasledujú jednotlivé časti obce a postupne sa prejde na detaily – dominanty (kostoly, pamätníky, rozhľadne…)
  4. V závere videa je možné umiestniť informačný text o obci
  5. Na konci videa je umiestnená webová adresa obce

Jednoducho a bez starostí

Ako zákazník nemáte s výrobou ani prípravou videa žiadne starosti ani povinnosti., stačí si letecké video objednať a o všetko ostatné sa už postaráme my. Sprievodnú hudbu k videu vyberieme z našej databázy, pokiaľ však máte na hudbu alebo strih videa špeciálne požiadavky, je možné ich po dohode a za príplatok realizovať.

Čo dostanem?

Ako výsledný produkt dostanete hotové, ozvučené a zostrihané video vo FullHD kvalite na praktickej USB karte. Z videa je možné zhotoviť aj fotografie vo webovej kvalite.  USB karta bude obsahovať aj originálne, neupravené video, ktoré môžete použiť na vlastné ľubovoľné zostrihanie. Ku všetkým videám dostanete aj licenčné práva na voľné používanie.

Naša spoločnosť bude toto video propagovať prostredníctvom svojich webových stránok alebo sociálnych sietí.

Kedy si objednať?

Termíny objednávok leteckého videa sú rovnaké ako pri leteckom fotografovaní. Na aktuálny rok prijímame objednávky od januára  až do 9. apríla 2020. V prípade, že si video obce si objednáte neskôr, do letového plánu bude zaradené až v najbližšej sezóne, teda na nasledujúci rok.

Objednávka

Objednať letecké video si môžete aj prostredníctvom nižšie uvedeného kontaktného formulára.

3 + 3 =

Pin It on Pinterest

Share This