Darujte zážitok „z neba“

12. 11. 2019Novinky

Čas Vianoc sa blíži a mnohí rozmýšľajú ako potešiť svojho blízkeho alebo priateľa netradičným darčekom. Prichádzame s možnosťou darovať ZÁŽITOK. Prinášame vám inšpiráciu na vianočný darček pre najšikovnejších zamestnancov, ale aj pre vašich blízkych a známych.

Máte unikátnu možnosť využiť zážitkový let v lietadlách, ktoré vám prinášajú jedinečné zábery a pohľady na našu krajinu v knižnej edícii Slovensko z neba. Vašou výhodou je, že sa viete dozvedieť viac o tejto výnimočnej práci ako to prebieha vo vzduch a možno aj nejaké zaujímavosti a ,,pikošky“ čo posádka zažila.S tým že z našimi profesionálnymi pilotmi, ktorí vedia ako nalietať nad daný vrch, historickú budovu či prírodnú pamiatku, viete si urobiť unikátne fotografie, ktoré vám bude závidieť všetci vaši známi.

 

K zážitkovému letu získavate: oboznámenie sa s lietadlom, predletovú inštruktáž, možnosť fotenia z kokpitu ako naši profesionálny fotografovia, možnosť vytvorenia videa z letu a vybrať si vlastnú trasu, a ako BONUS získate zaujímavý hodnotný darček od spoločnosti CBS.

Pre viac informácií ohľadom zážitkových letov konktaktujte Radovana Trnku na tel.č. 0948 454 334 alebo na e-mailovej adrese: .

Pin It on Pinterest

Share This