Detva a okolie z neba – výstava leteckých fotografií

26. 09. 2019Výstavy

Jedinečná edícia kníh Slovensko z neba sa v blízkej budúdnosti rozrastie o ďalší jedinečný knižný titul, tentoraz vám prinesieme Detvu a okolie z neba. Nová kniha má pred sebou ešte dlhú cestu kým sa dostane na pulty predajní,preto sme si pre vás pripravili malú ochutnávku toho čo v nej nájdete. Niekoľko fotografií z tejto pripravovanej knihy vám odhalíme na výstave leteckých fotografií.

Srdečne Vás pozývame na výstavu leteckých fotografií k tejto pripravovanej knihe, ktorá sa koná v priestoroch Mestského úradu v Detve. Výstava potrvá do 31.októbra 2019.

Čo všetko uvidíte?

Preletíme sa ponad mesto Detvu. Zavítame do Hriňovej, preletíme sa ponad Poľanu. Ukážeme vám Vígľašsky zámok a malebné dedinky netradičným pohľadom „z neba“.

Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo v tomto regióne môžete vidieť. Pripravovaná kniha Detva a okolie z neba vám však prinesie oveľa rozsiahlejší pohlaď na tento krásny kút Slovenska až na vyše 100 leteckých fotografiách. Určite je na čo sa tešiť.

Pokiaľ navštívite  Mestský úrad v Detve v období do 31.10.2019, môžete si vychutnať Detvu a jej okolie pohľadom z vtáčej perspektívy už teraz. Možno odhalíte zákutia vášho mesta, o ktorých ste vôbec nevedeli.

Viac o projekte nájdete tu.

Vstup na výstavu je bezplatný.

Pin It on Pinterest

Share This