Čo je edícia Slovensko z neba?

Knihy z projektu Slovensko z neba predstavujú krajinu na leteckých fotografiách: mestá, turistické a samosprávne regióny. Vydané tituly si môžete pozrieť a prečítať aj úplne zdarma tu.

Pozrite sa tu

Slovensko z neba

Unikátna edícia leteckých fotografických kníh, ktoré zachytávajú celé Slovensko. Medzi tieto knihy patrí Slovensko z neba, ale tiež aj ďalšie unikátné tématicky zamerané knihy, zobrazujúce Hrady a zámky z neba alebo jedinečné Slovenské hory z neba.

Regióny z neba

Slovensko je rozdelené do mnohých regiónov, ktoré pochádzajú už z dávnej histórie. Aj tieto regióny zachytávajú naše knihy a patria medzi ne napríklad Tekov, Horehronie, Zemplín, Záhorie a ďalšie.

Mestá a ich okolie z neba

Azda najpopulárnejšie knihy z našej edície sú slovenské mestá a ich okolie z neba. Čochvíľa každé väčšie mesto na Slovensku bude mať svoju vlastnú knihu z neba. Patrí sem aj Stará Ľubovňa okolie z neba, ktorá sa stala našou 100. vydanou knihou.

Mestá z neba

Štvrtou sekciou edície kníh z neba sú mestá. Takéto knihy sú určené predovšetkým pre väčšie mestá, leteckými fotkami ktorých sa naplní prakticky celá jedna kniha. Sú to Bratislava z neba, Nitra z neba, Poprad z neba a mnohé ďalšie.

Autor kníh Milan Paprčka to opisuje takto

„Sedieť v lietadle a vidieť krásu Slovenska zhora je úchvatný zážitok. Lietanie je mojou vášňou a som veľmi rád, že sa môžem o najlepšie fotografie podeliť aj s Vami, prostredníctvom kníh.“

...

Milan Paprčka je podnikateľom, pilotom, cestovateľom a dobrodruhom. Podnikať začal už v 18-tich rokoch a neskôr založil vydavateľstvo CBS, ktoré už druhé desaťročie prináša spoločnostiam a samosprávam na Slovensku a v Čechách originálne a nezameniteľné propagačné produkty. Edícia leteckých kníh je výsledkom jeho veľkej vášne k lietaniu. Medzi jeho ďalšie záľuby patrí osobný rozvoj, extrémne zimné plávanie, cestovanie na motorke, písanie cestopisov, hra na gitare a fujare, príroda a všetky druhy zimných a letných športov. Je otcom 4 krásnych dcér. Jeho snom je svojou prácou presláviť Slovensko.

Milan Paprčka

konateľ, majiteľ, CBS, spol. s.r.o.

Publikácie z edície Slovensko z neba vznikajú za podpory partnerov . Mestá, obce, firmy a ďalšie inštitúcie si môžu konkrétny titul objednať ešte pred tlačou, vďaka čomu sme schopní do knihy zapracovať článok aj o nich. Pekná kniha sa tak stáva nielen informačne bohatšou, ale zároveň môže poslúžiť ako vítaná prezentácia a hodnotný dar.

Knihy vychádzajú v niekoľkotisícovom náklade a sú distribuované do kníhkupectiev či informačných centier v celej SR.Chcete byť súčasťou takejto leteckej fotoknihy vášho regiónu? Predstavte si, že dávate klientom, alebo zamestancom darček – hodnotnú knihu, v ktorej sa píše aj o vás.

Pre viac informácií nás kontaktujte