Fotomapy

Čo sú to fotomapy?

Mapa zakreslená v leteckej snímke o rozmere 150 x 100 cm poskytuje dokonalú a realistickú orientáciu. Základom každej fotomapy je zhotovenie veľkoformátovej leteckej fotografie vo vysokom rozlíšení. Do takejto snímky sú umiestené prvky a názvy podľa Vašich požiadaviek. Mapu dodávame na plastovej tabuli, navyše chránenú laminovaním.  

Mapa je tak vhodná, ako do exteriéru, tak i do interiéru a je odolná voči vyblednutiu. Vďaka vysokej úžitkovej hodnote, a viac než priaznivej cene, je fotomapa jedným z najpredávanejších produktov.

Máte už od nás letecké fotografie, ale nemáte svoju FOTOMAPU?

Pokiaľ máte už nafotené vhodné a použiteľné letecké fotografie na fotomapu (panoramatický záber na obec, región či stredisko), radi vám ju vyrobíme. Ak sme pre vás fotili letecké fotografie tento rok, naši koordinátori vám tento produkt môžu ponúknuť.

Ozvite sa ešte dnes a my sa o všetko profesionálne postaráme.

Fotobanka leteckých fotografií

Leteckému fotografovaniu sa venujeme už vyše 10 rokov a vlastníme databázu fotografií z celého Slovenska. Chceli by ste obohatiť vaše propagačné materiály leteckou snímkou, či si vytvoriť vlastný kalendár? Vieme vám poskytnúť licencie na použitie týchto fotografií v ľubovoľnej kvalite, či už pre umiestnenie na stránke, alebo až po veľkoformátovú tlač. Cena závisí od konkrétneho použitia, požadovanej kvality fotografie, nákladu a účelu použitia.

Licencie

Vydavateľstvo CBS spol, s.r.o. disponuje digitálnou bázou leteckých fotografií svojho vydavateľského programu, súvisiacich služieb a produktov. Ako vlastník autorských práv poskytuje záujemcom nevýhradnú licenciu na použitie týchto leteckých fotografií. Všetky podmienky a použitia fotografií sú obsiahnuté v “Licenčnej zmluve“.Predaj licencií sa zásadne neuskutočňuje pre záujemcu, ktorý je vydavateľom kníh obdobného obsahu, a ktorý by v budúcnosti verejne rozširoval diela vyhotovené z týchto leteckých fotografií v rámci svojho vydavateľského programu.​Predaj licencií na použitie leteckých fotografií z digitálnej bázy CBS spol, s.r.o. sa uskutočňuje jedine formou uzavretia „Licenčnej zmluvy na použitie diela“ v zmysle §65 a nasl. Autorského zákona Slovenskej republiky č. 185/2015 Z.z. v platnom znení.V prípade záujmu o bližšie informácie k licenciám a cenovým ponukám, nás neváhajte kontaktovať.