Hlohovec a okolie z neba – výstava leteckých fotografií

22 mája, 2019

Novinky

Výnimočná edícia kníh Slovensko z neba sa v blízkej budúdnosti rozrastie o ďalší knižný titul, tentoraz vám prinesieme Hlohovec a okolie z neba. Nová kniha má pred sebou ešte dlhú cestu kým sa dostane na pulty predajní a preto sme si pre vás pripravili malú ochutnávku toho čo v nej nájdete. Niekoľko fotografií z tejto pripravovanej knihy vám odhalíme na výstave leteckých fotografií.

Srdečne Vás pozývame na výstavu leteckých fotografií k tejto pripravovanej knihe, ktorá sa koná v priestoroch OC Viktoria  v Hlohovci. Výstava potrvá do 20. júna 2019.

Čo všetko uvidíte?

Preletíme sa nad mestom Hlohovec, kde zavítame na zámok.  Navštívime okolité dedinky a mestá. Ukážeme vám Leopoldov z vtáčej perspektívy, pozrieme sa na zelené viniče a zalietami si aj ponad rybníky v Klopotovciach.

Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo v tomto regióne môžete vidieť. Pripravovaná knih Hlohovec a okolie z neba vám však prinesie oveľa rozsiahlejší pohlaď na tento krásny kút Slovenska až na vyše 100 leteckých fotografiách. Určite je na čo sa tešiť.

Pokiaľ navštívite  OC Viktoria v Hlohovci v období do 20.6.2019, môžete si vychutnať Hlohovec a jeho okolie pohľadom z vtáčej perspektívy už teraz. Možno odhalíte zákutia vášho mesta, o ktorých ste vôbec nevedeli.

Vstup na výstavu je bezplatný.