Humenné a okolie z neba – výstava leteckých fotografií

20 júna, 2019

Výstavy

Jedinečná edícia kníh Slovensko z neba sa v blízkej budúcnosti rozrastie o ďalší knižný titul, tentoraz vám prinesieme Humenné a okolie z neba. Nová kniha má pred sebou ešte dlhú cestu kým sa dostane do vašich rúk a preto sme si pre vás pripravili malú ochutnávku toho čo v nej nájdete. Niekoľko fotografií z tejto pripravovanej knihy vám odhalíme na výstave leteckých fotografií.

Srdečne Vás pozývame na výstavu leteckých fotografií k tejto pripravovanej knihe, ktorá sa koná v priestoroch OC Avenue  v Humennom. Výstava potrvá do 19. júla 2019.

Čo všetko uvidíte?

Preletíme sa nad mestom Humenné, kde sa preletíme nad zámkom a gréckokatolickým dreveným chrámom archanjela Michala. Zavítame nad hrad Brekov. Navštívime okolité dedinky a mestá. Ukážeme vám Hankovce, Hrabovce nad Laborcom, Vyšnú Jablonku a iné obce  z vtáčej perspektívy.

Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo v tomto regióne môžete vidieť. Pripravovaná kniha Humenné a okolie z neba vám však prinesie oveľa rozsiahlejší pohlaď na tento krásny kút Slovenska až na vyše 100 leteckých fotografiách. Určite je na čo sa tešiť.

Pokiaľ navštívite  OC Avenue v Humennom v období do 19.7.2019, môžete si vychutnať Humenné a jeho okolie pohľadom z vtáčej perspektívy už teraz. Možno odhalíte zákutia vášho mesta, o ktorých ste vôbec nevedeli.

Vstup na výstavu je bezplatný.