Ilava a okolie z neba – výstava leteckých fotografií

5. 11. 2019Výstavy

Jedinečná edícia kníh Slovensko z neba sa v blízkej budúdnosti rozrastie o ďalší unikátny knižný titul, tentoraz vám prinesieme Ilavu a okolie z neba. Nová kniha má pred sebou ešte dlhú cestu kým sa dostane na pulty predajní,preto sme si pre vás pripravili malú ochutnávku toho čo v nej nájdete. Niekoľko fotografií z tejto pripravovanej knihy vám odhalíme na výstave leteckých fotografií

Srdečne Vás pozývame na výstavu leteckých fotografií k tejto pripravovanej knihe Ilava a okolie z neba, ktorá sa koná v priestoroch Dome kultúry v Ilave. Výstava potrvá do 31. januára 2020.

Čo všetko uvidíte?

Preletíme sa ponad mestá Ilava a Dubnica nad Váhom. Zavítame na vrch Strážov v Zliechove. Preletíme sa ponad Vršatecké bralá a  ukážeme vám a malebné dedinky netradičným pohľadom „z neba“.

Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo v tomto regióne môžete vidieť. Pripravovaná kniha Ilava  a okolie z neba vám však prinesie oveľa rozsiahlejší pohlaď na tento krásny kút Slovenska až na vyše 100 leteckých fotografiách. Určite je na čo sa tešiť.

Pokiaľ navštívite  Dom kultúry v Ilave v období do 31.01.2020, môžete si vychutnať Ilavu a okolie z neba  pohľadom z vtáčej perspektívy už teraz. Možno odhalíte zákutia vášho mesta, o ktorých ste vôbec nevedeli.

Viac o projekte nájdete tu.

Vstup na výstavu je bezplatný.

Pin It on Pinterest

Share This