Slovensko z neba

Viete ako vyzerajú Tatry z výšky 3.000 metrov? Leteli ste už ponad Spišský hrad, alebo Dražovský kostolík?

Teraz to môžete zažiť…

Knihy z edície „Slovensko z neba“ vznikajú za podpory partnerov – miest, obcí a firiem, ktorým záleží na svojom regióne.

Čo im za to dávame?

Predovšetkým samotné knihy, ktoré potom využívajú, ako hodnotné dary. Navyše partner, ktorý si od nás zakúpi určitý balík kníh ešte pred tlačou, od nás dostane zadarmo článok o sebe, v samotnej knihe. A tak má starosta pre svojich občanov a návštevy krásny darček – knihu, ktorej súčasťou je aj prezentácia obce. A majiteľ firmy má reprezentačný dar pre zamestnancov a klientov o vlastnom regióne, a jeho obsahom je aj článok o jeho firme.

Knihy vydávame v niekoľkotisícovom náklade, a distribuujeme ich do kníhkupectiev a infocentier.

Dobrý deň, kniha je veľmi pekne ilustrovaná, pohľad z hora je fascinujúci, človek dole si ani neuvedomí koľko zákutí je na Slovensku. Knihu využívame na prezentáciu nášho regiónu, alebo ako dar. Pekný deň

Terézia Gmitrová

starostka obce Fintice

Autor kníh Milan Paprčka to opisuje takto:

„Sedieť v lietadle a vidieť krásu Slovenska zhora je úchvatný zážitok. Lietanie je mojou vášňou a som veľmi rád, že sa môžem o najlepšie fotografie podeliť aj s Vami, prostredníctvom kníh.“

Milan Paprčka je podnikateľom, pilotom, cestovateľom a dobrodruhom. Podnikať začal už v 18-tich rokoch a neskôr založil vydavateľstvo CBS, ktoré už druhé desaťročie prináša spoločnostiam a samosprávam na Slovensku a v Čechách originálne a nezameniteľné propagačné produkty. Edícia leteckých kníh je výsledkom jeho veľkej vášne k lietaniu. Medzi jeho ďalšie záľuby patrí osobný rozvoj, extrémne zimné plávanie, cestovanie na motorke, písanie cestopisov, hra na gitare a fujare, príroda a všetky druhy zimných a letných športov. Je otcom 4 krásnych dcér. Jeho snom je svojou prácou presláviť Slovensko.

Milan Paprčka

konateľ, majiteľ, CBS, spol. s.r.o.

„Originálne letecké fotoknihy o Slovensku vznikli za finančnej podpory našich partnerov. Ďakujeme Vám za podporu, ktorá je nevyhnutnou pri realizácii takéhoto projektu! Letecké fotografie Vášho regiónu, ktoré odrážajú to najkrajšie, čo Vás obklopuje – prírodné krásy, zimné i letné letecké pohľady na krajinu, Vaše mestá!“

Chcete byť súčasťou takejto leteckej fotoknihy vášho regiónu? Predstavte si, že dávate klientom, alebo zamestancom darček – hodnotnú knihu, v ktorej sa píše aj o vás.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Mohlo by vás zaujímať

Produkty a služby

Letecké fotografie, fotomapy, doplnkové produkty, licencie, a mnoho ďalšieho

Viac informácii

Knihy

Knihy leteckých fotografií – edícia Slovensko z neba a ďalšie produkty na e-shope

Do obchodu

Zážitkové lety

Máte možnosť zažiť sami, alebo darujte svojmu blízkemu neopakovateľný zážitok

Viac informácii

Pomáhame cestovnému ruchu na Slovensku rásť

Viete ako vyzerajú Tatry z výšky 3.000 metrov? Leteli ste už ponad Spišský hrad, alebo Dražovský kostolík? Teraz to môžete zažiť...

Vytvárame originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, knihy, videá, alebo iné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo v regióne je.

Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. Hoci sú to nákladné umelecké diela s vysokou hodnotou, vďaka našej obchodnej stratégii a našim partnerom, ich dostávame k veľkému množstvu ľudí. Umožňujeme im vidieť svet taký, aký naozaj je - originálny, farebný a krásny. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.

Mottom našej práce je

​Originalita tvorená srdcom

CBS spol, s.r.o.

Kynceľová 54, 974 01
Banská Bystrica
Slovensko

Kontakty

info@cbs.sk
+421 911 176 101

Rezervácie letov

+421 948 232 979
aero@cbs.sk