Komárno a okolie z neba je na svete!

7 mája, 2019

Knihy

Novinka z jedinečnej edície Slovensko z neba prichádza k vám. Najnovšíprírastok Komárno a okolie z neba z unikátnej edície kníh leteckých fotografií vám ponúka toto nádherné mesto a jeho okolie v originálnom pohľade na aký nie ste zvyknutý.

Starobylé mesto Komárno, ležiace na sútoku riek Dunaja a Váhu, mi  Jedno z najstarších miest Slovenska, stáročia skúšané prírodnými živlami, križované rôznymi kultúrami, ktoré sa podpísali na jeho architektúre a identite. Veľkolepé nádvorie Komárna, kde vás obklopí celá Európa, rozsiahla nedobytná pevnosť, ktorá nemá páru široko-ďaleko, mnoho sentimentom dýchajúcich stavieb a pamiatok. Prinášame vám fascinujúce pohľady očami vtákov i na pokojné malebné dedinky vôkol Komárna s rozsiahlymi viničkami a úrodnými poľami, prírodnými rezerváciami, jedinečnými vodnými mlynmi, na krajinu živenú vodou pokojných riek, brázdených po celý rok člnmi a impozantnými loďami. 

A na čo sa môžete tešiť?

V knihe vám predstavíme Komárno a jeho okolie na vyše 100 leteckých fotografiách. Fotografie vznikali najmä na jar a v lete, v knihe nájdete pohľady na mesto, obce a prírodu. Ukážeme vám Komárno a okolie tak ako nepoznáte, pohľadom z vtáčej perspektívy, čo je veľmi netradičný zážitok.

Zalietajte si spolu s touto knihou ponad Komárno a jeho a okolie. Unikátne fotografie z lietadla a z dronu vám to umožnia.

Želáme vám príjemné čítanie a spoznávanie Komárna a okolia pohľadom pilota lietadla.

Chcete vedieť aké zábery sa v knihe nachádzajú? Pripravili sme pre vás možnosť prezrieť si Komárno a okolie z neba aj online.

Knihu si už dnes môžete kúpiť aj v našom e-shope!