Letí k vám novinka Prievidza a okolie z neba

12. 05. 2020Knihy, Novinky

Unikátna edícia Slovensko z neba sa rozrástla o ďalší titul. Tentokrát sme zamierili na do regiónu Hornej Nitry konkrétne do Prievidze. Najnovší prírastok Prievidza a okolie z neba z jedinečnej edície kníh leteckých fotografií vám ponúka toto nádherné mesto a jeho okolie nezameniteľným pohľadom „z neba“.

Spoznajte významné historické banské mestá Prievidzu, Handlovú i Nováky a prírodné krásy pohorí ohraničujúcich Hornonitriansku kotlinu, kde začína svoju púť rieka Nitra. Kúpeľné mesto Bojnice s klenotom pravekých dejín, najvzácnejšou lokalitou sídla neandertálskeho pračloveka na území Slovenska, s jedným z najkrajších a najnavštevovanejších zámkov v strednej Európe a s najstaršou ZOO na Slovensku. Zavítame aj na priehradu Nitrianske Rudno, na medzinárodné letisko medzi Prievidzou a Bojnicami, na rekreačné stredisko Remata, ktoré je prvým lyžiarskym strediskom s umelým osvetlením na Slovensku, na obrovské skaly Veľkého a Malého Griča a mnoho ďalších zaujímavých miest. Spoznajte Prievidzu a okolie celkom novým pohľadom v knihe Prievidza a okolie z neba, a možno vás inšpiruje si zvoliť, Prievidzu a jej malebné okolie, ako ďalší cieľ vašej cesty.

A na čo sa môžete tešiť?

V knihe vám predstavíme Prievidzu na vyše 100 leteckých fotografiách. Fotografie vznikali na jar a v lete, ale nájdete tu aj jesenný pohľad. V knihe sa vám naskytnú nádherné pohľady na mesto, obce a prírodu. Ukážeme vám Prievidzu a okolie tak ako ju nepoznáte, pohľadom z vtáčej perspektívy, čo je veľmi netradičný zážitok.

Zalietajte si spolu s touto knihou ponad Prievidzu a jej a okolie. Unikátne fotografie z lietadla vám to umožnia.

Chcete vedieť aké zábery sa v knihe nachádzajú? Pripravili sme pre vás možnosť prezrieť si Prievidzu a okolie z neba aj online.

Pin It on Pinterest

Share This