Medzilaborce a okolie z neba

9. 05. 2022Novinky

Pod hrebeňom Nízkych Beskýd uprostred čarotajnej prírody Laboreckej vrchoviny, dívame sa z neba na malé mestečko, ktoré v severovýchodnej časti Slovenska pretínajú riečky Laborec a Vydraňka. Spolunažívajú tu spolu ako Slováci, tak Rusíni a Ukrajinci vo vzájomnej harmónii a spoločnej láske k umeniu.

Príroda tu, ale nebola jediným umelcom, ktorý v okolí mesta Medzilaborce vystrájal. Rodičia na celom svete uznávaného kráľa pop-artu Andyho Warhola sa narodili v neďalekej, len 15 kilometrov vzdialenej obci Miková. V týchto časoch teda mesto hrdo nosí pomenovanie the Warhol city. V roku 1991 tu Andyho brat vybudoval jediné múzeum v Európe venované jeho celoživotnej práci a stalo sa tak navštevovaným klenotom nadšencami nie len zo Slovenska, ale z celého sveta.

Medzilaborce a ich okolie toho ale z vtáčej perspektívy ponúkajú oveľa viac. Chrámy Sv. Ducha, Sv. Mikuláša, či zosnutia presvätej bohorodičky. Krásny brod a jeho strhujúca história, či siahodlhé lúky a lesy, ktoré sa rozprestierajú po celom okolí tohto umeleckými dielami posiateho regiónu.

Poďte doň s nami nazrieť očami, aké človek nedostal. Poďte sa s nami pozrieť na Medzilaborce a ich okolie z neba.

Ste z tohto regiónu a chcete sa zviditeľniť?

Hľadáme práve vás, predstaviteľov samosprávy mesta, starostov obcí v jeho blízkom okolí, majiteľov firiem, riaditeľov škôl, výrobcov, či zástupcov kultúrnych organizácií. Aj vás, ktorí podnikáte a významne ovplyvňujete život v tomto regióne, staráte sa o ďalší rozvoj jeho slávneho mena, máte teraz možnosť zviditeľniť seba a vašu prácu.

Dávame vám priestor na prezentáciu v knihe, ktorá sa rozvetvenou distribúciou dostane k čitateľom na celom Slovensku, i za jeho hranice. Pomôžte odprezentovať váš región, Medzilaborce a okolie , v tom najlepšom svetle. Pokiaľ by vám táto myšlienka mohla zabezpečiť rast cestovného ruchu vo vašom regióne, záujem o vaše služby, alebo potrebujete hodnotný prezentačný/propagačný predmet, poďte do toho!

Zavolajte ešte dnes regionálneho manažéra nášho vydavateľstva Ing. Ľuboša Vyskoča na tel.číslo 0917 870 413 alebo napíšte e-mail na . Objasní Vám všetky potrebné informácie, ukáže Vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude Vaša prezentácia v knihe vyzerať. Dajte nám o sebe vedieť a my sa už postaráme, aby ste s Vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť.

Ponúkame jedinečný pohľad na krajinu. Pridajte sa k nám!

Pin It on Pinterest

Share This