Novinka! Galanta a okolie z neba prilieta k vám

3. 10. 2019Knihy

Novinka z jedinečnej edície Slovensko z neba, je tu práve pre vás. Najnovší prírastok Galanta a okolie z neba z výnimočnej edície kníh leteckých fotografií vám ponúka toto nádherné mesto a jeho okolie v originálnom pohľade a to z „neba“.

Polia, vinice, sady, dedinky a rovina, kam len oko dovidí. Zásobáreň pitnej vody na Žitnom ostrove a obilnica Slovenska. Mnoho slnka, kúpalísk a jazier.. A k tomu majestátny Váh, rieka, ktorá od nepamäti bojuje s ľuďmi a ľudia bojujú s ňou. Jedným z ich víťazstiev je hrádza na vodnej nádrži Kráľová trochu východne od mesta Galanta. A na juhu víťazí príroda meandrami Malého Dunaja. Vodné mlyny, ktoré kedysi prinášali obživu miestnym ľuďom a dnes zostali ako svedkovia minulosti technickými pamiatkami.  Okolie Galanty, Sládkovičova, Serede a ďalších menších obcí, ktoré ste možno ešte nenavštívili a takmer určite si ich nepozerali zhora. Táto oblasť ponúka mnoho ďalších zaujímavých miest, ktoré vás očaria.  V knihe Galanta a okolie z neba tieto miesta navštívme a ukážeme vám ich pohľadom zhora, čo prináša celkom nový zážitok

A na čo sa môžete tešiť?

V knihe vám predstavíme Galantu a jeho okolie na vyše 100 leteckých fotografiách. Fotografie vznikali na jar a v lete, ale nájdete tu aj jesenný, ale aj zimný pohľad na krajinu. V knihe sa vám naskytnú nádherné pohľady na mesto, obce a prírodu. Ukážeme vám Galantu a okolie tak ako nepoznáte, pohľadom z vtáčej perspektívy, čo je veľmi netradičný zážitok.

Zalietajte si spolu s touto knihou ponad Galantu a okolie. Jedinečné fotografie z lietadla vám to umožnia.

Želáme vám príjemné čítanie a spoznávanie Galanty a okolia pohľadom pilota lietadla.

Chcete vedieť aké zábery sa v knihe nachádzajú? Pripravili sme pre vás možnosť prezrieť si Galantu a okolie z neba aj online.

Pin It on Pinterest

Share This