Novinka! Skalica a okolie z neba

29 júla, 2019

Novinky

Novinka z jedinečnej edície Slovensko z neba, prichádza k vám. Najnovší prírastok Skalica a okolie z neba z výnimočnej edície kníh leteckých fotografií vám ponúka toto nádherné mesto a jeho okolie v netradičnom pohľade a to z „neba“.

Skalica a jej okolie leži v najzápadnejšej časti Slovenska a celá oblasť je lemovaná vodami Moravy. Tento pohraničný región je jeden z najrázovitejších na Slovensku – poznáme ho aj pod menom Záhorie. Srdcom celého regiónu je slobodné kráľovské mesto Skalica. V knihe vám ukážeme jedinečnosť Skalice, ktorá má ako jedno z mála miest na Slovensku zachované stavby všetkých významných stavebných slohov. Starobylá románska Rotunda sv. Juraja s neďalekou klasicistickou kalváriou či gotický Kostol sv. Michala patria medzi najväčšie pýchy mesta. Celé okolie Skalice je vďake príjemnej klíme vychýreným vinárskym regiónom. Podmanivá je však aj tunajšia príroda. Pokojný tok Moravy tu vytvoril mnohé prekrásne zákutia. Mnohé z nich nájdete práve v našej knihe Skalica a okolie z neba, ktorá vás prevedie tým najkrajším, čo región ponúka.

A na čo sa môžete tešiť?

V knihe vám predstavíme Skalicu a jej okolie na vyše 100 leteckých fotografiách. Fotografie vznikali na jar a v lete a preto sa vám naskytnú nádherné pohľady na mesto, obce a prírodu. Ukážeme vám Skalicu a okolie tak ako nepoznáte, pohľadom z vtáčej perspektívy, čo je veľmi netradičný zážitok.

Zalietajte si spolu s touto knihou ponad Skalicu a okolie. Unikátne fotografie z lietadla vám to umožnia.

Želáme vám príjemné čítanie a spoznávanie Skalice a okolia pohľadom pilota lietadla.

Chcete vedieť aké zábery sa v knihe nachádzajú? Pripravili sme pre vás možnosť prezrieť si Skalicu a okolie z neba aj online.

Knihu si už dnes môžete kúpiť aj v našom e-shope!