E-Shop


Cyklomapa Podpoľanie

9788081440625
€2.99
Nie je skladom
1
Popis produktu
ISBN: 9788081440625
Vydavateľ: CBS spol, s.r.o.
Vydanie: 1. vydanie
Dátum vydania: 2014
Formát mapy: Skladaná
Jazyk: slovenský

V území Podpoľania je množstvo poľných aj lesných ciest, prostredníctvom ktorých môžu cyklisti spoznávať prírodné krásy, pozoruhodnosti, ako aj zvláštnosti týchto vidieckych regiónov.

Pre cykloturistov územie okolo Poľany ponúka sieť cez 400 km značených cyklotrás vhodných najmä pre horské a trekingové bicykle. Trasy sú vhodné pre rekreačných cykloturistov. Vzhľadom na veľké výškové rozdiely, členitosť terénu a kopcovitý charakter krajiny, niektoré úseky vyžadujú dobrú fyzickú kondíciu a svojou náročnosťou prekvapia aj skúsených cyklistov. Táto mapa obsahuje cyklotrasy a užitočné iformácie nielen pre cyklistov!


Prečo práve maľované cyklomapy a komu sú určené?

Nie každý z nás sa dokáže bez problémov orientovať v klasickej mape. Väčšinou sa spoliehame na GPS v mobiloch či navigáciách. Tie sú určite fajn, no málokedy ukážu, okolo akého kostolíka práve pôjdeme, aké mestečko je za tamtým kopcom, či aký hrad sa to týči na tom kopci naľavo. Tieto informácie však v ručne maľovanej mape človek nájde. A dokonca v perspektíve, ktorá je ľahko čitateľná aj človeku, ktorý sa v bežnej mape orientovať nevie, či dieťaťu.

No a takto zobrazenú krajinu sme spojili s cyklistikou, doplnením cyklotrás. Zároveň je to praktická pomôcka pre každého cyklistu - veľkého aj malého.
Mapa obsahuje:

  • najdôležitejšie pamiatky regiónu
  • historické pamiatky a prírodné zaujímavosti
  • cyklotrasy
  • turistické chodníky
  • zaujímavosti, históriu a súčasnosť okolitých miest a obcí
  • informácie o dôležitých miestach, inštitúciách, ubytovaní, stravovaní a iných službách pre turistov
Uložiť tento produkt na neskôr

Pin It on Pinterest

Share This