E-Shop


DVD - Audiokniha - Slovenské hrady a zámky z neba

00013
€9.90
Skladom
1
Popis produktu
Výrobca: CBS spol, s.r.o.

Prinášame Vám Audiokniu - Slovenské hrady a zámky na DVD. 7. dielov povesti o najznámejších slovenských hradoch a zámkoch na jednom DVD.

Kniha leteckých fotografií SLOVENSKÉ HRADY A ZÁMKY Z NEBA prináša netradičné pohľady na viac, ako 50 slovenských hradov, zámkov alebo zrúcanín. Nájdete tu tie najznámejšie hrady a zámky, ako je Oravský hrad, Spišský hrad, Strečno, Bratislavský hrad, Trenčiansky hrad, Beckov, Devín, ale aj menej známe miesta, o ktorých sa v knihe dozviete možno prvýkrát – hrad Plaveč, Korlátka, Jasenov, Muráň a mnoho ďalších.

Ku každému objektu nájdete okrem fotografie aj povesť, ktorá sa vzťahuje k danému hradu alebo zámku. Keďže sme tieto povesti chceli priblížiť ľuďom, ktorí majú horší zrak, nahrali sme AUDIOKNIHU.

V celkovo siedmich častiach si tak budete môcť pozrieť slovenské hrady a zámky a vypočuť si povesti z úst majiteľa Milana Paprčku, kurátorky múzea Andrey Farkašovej, ale aj od personálnej manažérky, technického riaditeľa, grafikov a od koordinátorov projektov.

Prajeme Vám príjemné počúvanie.

Knihu si môžete prelistovať tu.

Uložiť tento produkt na neskôr

Pin It on Pinterest

Share This