E-Shop


Historická mapa 100 rokov vzniku Československa

9788081441998-
€8.99
Skladom
1
Popis produktu
ISBN: 9788081441998
Vydavateľ: VKÚ Harmanec, s.r.o.
Mierka mapy: 1:500 000
Vydanie: 1. vydanie
Dátum vydania: 2018
Formát mapy: Skladaná
Jazyk: slovenský
Jazyk: anglický

Historická mapa 100 rokov vzniku Československa 1918-2018

Krásna historická mapa k 100. výročiu vzniku samostatného Československa, ktorá poteší nielen milovníkov našej histórie. Základom tohto exkluzívneho diela je historická mapa Československej republiky z roku 1918 - 1920, obklopená atraktívne pojatými vzdelávacími prvkami, akými sú napríklad zoznamy prezidentov, vývoj meny, štátnych symbolov a hraníc republiky.

Prednú stranu mapy zobrazuje historická mapa spolu s Príbehom Československa, jeho storočnej histórie. Mapu dopĺňajú portréty všetkých prezidentov, štátnych znakov, bankoviek a máp s vývojom nášho územia od roku 1918 do súčasnosti.

Zadnú stranu dotvárajú maľované súčasné mapy Českej a Slovenskej republiky s maľovanými dominantami oboch krajín a informáciami o ich súčasnosti.

Veľkosť mapy nástennej je A0 (1 100 x 820 mm)

Mapa je pre slovenský trh v slovenskej verzii, pre český trh v českej verzii. Českú verziu je možné zakúpiť v českom e-shope tu>>


Čo je to personalizovaná mapa a aké ponúkame jej vyhotovenia?

Mapu vám doplníme a vyrobíme s prezentáciou vašej školy, mesta, obce, firmy alebo organizácie. Do mapy umiestnime názov vašej organizácie, logo, fotografiu a text o vašej histórii až po súčasnosť. V mape zároveň vyznačíme vaše sídlo. Všetko bude vyhotovené vkusne, v dizajne prvej republiky. Finálnu podobu mapy vám zhotovíme ako polaminovaný plagát, alebo v ďalších prevedeniach.

Ponúkame vám možnosť vyhotovenia na plastovú tabuľu vhodnú do interiéru aj exteriéru. Túto plastovú tabuľu dodáme aj v luxusnom drevenom ráme, takže ju môžete hneď využiť pre svoje priestory a nemusíte riešiť spôsob zavesenia.

Mapa tak bude dôstojne skrášľovať priestory vašej firmy, školy alebo obce, zároveň bude vzdelávať a informovať - spoločne o vašej histórii a histórii nášho štátu.
Uložiť tento produkt na neskôr

Pin It on Pinterest

Share This