E-Shop


Kniha - Česko z nebe

9788088259336
€24.99
Skladom
1
Popis produktu
ISBN: 9788088259336
Vydavateľ: CBS spol, s.r.o.
Dátum vydania: 2019
Vydanie: 1. vydanie
Formát (rozmer): 250x170 mm
Počet strán: 192
Jazyk: slovenský
Jazyk: anglický
Väzba: pevná väzba
Autor: Milan Paprčka
Autor: Bohuš Schwarzbacher

Unikátna kniha zastrešujúca celú edíciu kníh Česko z neba

V knihe nájdete viac ako 130 leteckých záberov na dominanty našej krásnej Českej republiky, ktorá je síce svojou rozlohou malá, ale oplýva mnohými prírodnými, technickými aj historickými pamiatkami.

Vedeli ste napríklad, že Česko sa môže vzhľadom na rozlohu územia pochváliť najväčšou hustotou hradov? A ten najväčší a najznámejší, Pražský hrad, je najväčším hradom na svete! Po celej krajine nájdeme aj množstvo romantických zámkov, stredovekých miest i starovekých ruín, kostolov, palácov, kláštorov i židovských pamiatok. Nevšednou krásou oplývajú národné parky a krásne hory, ktoré Českú republiku obklopujú zo všetkých strán. A všetky tieto miesta stoja za návštevu. Zahraniční turisti obvykle venujú pozornosť predovšetkým českému hlavnému mestu - Prahe. Niet divu, je predsa najkrajším európskym mestom.

Aj keď Praha bezpochyby oplýva množstvom atraktivít, nezostaneme v nej. Práve naopak, vydáme sa za hranice hlavného mesta. A táto cesta sa bude rovnať „ceste za hranice všedných dní“. Je to totiž cesta plná objavov, poznania a nevšedných pohľadov očami jedinečných umelcov modernej doby – fotografov a pilotov. Len vďaka nim spoznáme v tejto knihe našu vlasť do najmenších detailov.

Pozrite si knihu v on-line listovači

https://www.cbs-cesko.cz/kniha/cesko-z-nebe/

+ mapa ako DARČEK
Uložiť tento produkt na neskôr

Pin It on Pinterest

Share This