E-Shop


Kniha - Blanensko z nebe

9788088259725
€24.95
Skladom
1
Popis produktu
ISBN: 9788088259725
Dátum vydania: 2020
Vydanie: 1.
Formát (rozmer): 25,2 x 17,1 cm
Počet strán: 168
Jazyk: čeština
Jazyk: angličtina
Autor: Milan Paprčka
Autor: Martina Grznárová
Autor: Tibor Skalka

Ako vyzerá región bohato zdobený hustými lesmi s vystupujúcimi skalnými útvarmi? Aké tajomstvo ukrýva hustá hmla? Neváhajte a prelistujte túto knihu. Región Blanensko sa vám teraz predstavuje pohľadom doposiaľ nepoznaným - z neba!

Väčšina má predstavu, že na Blanensku a hlavne v Moravskom krase nájde nádheru viac ako 1 000 jaskýň. A zameriava svoju pozornosť hlavne na ne.

Táto kniha ich ale prekvapí a dá im nahliadnuť aj do iných kútov tohto výnimočného regiónu. Na tomto kúsku zeme je vidieť veľké množstvo hradov, zámkov a prírodných krás, ktoré sú ukryté bežnému pohľadu nám pozemským tvorom. Sú to malebné mestá a dediny tohto kraja Blanensko, Boskovicko, Letovicko, Malá Haná, Kunštátsko, Olešnicko.

Pohľad vtákov z neba, to je relax, priestor pre obrovský rozhľad. Vďaka moderným technológiám priblíži dominanty územia alebo jednotlivých obcí a miest a ich detaily aj nám, ktorí nemáme tú možnosť vidieť tieto krásy.

Nehľadajte v knihe iba obce alebo mestá, to by bola trochu nuda. Oranžové strechy a zelená tráva nie je zámer tejto knihy, ale pestrosť, originalita záberov, prekvapivosť, rovnako aj doba fotenia jednotlivých fotografií je iná ao to zvláštnejšia ako ostatné zábery, ktoré môžete vidieť vo väčšine propagačných materiálov daného regiónu. Ale aj pohľad na miesto už aj tak známe, vyfotené v inej dobe, v inom období môže priniesť prekvapivé zábery.

Ponorte sa do knihy, odložte denné starosti, nechajte sa uniesť, odovzdávajte svoje zážitky ďalej. Potom budete rovnako ako my pomáhať „cestovnému ruchu rásť“. Bude to potrebovať.

V knihe si prezriete ako z neba vyzerajú obce Blansko, Boskovice, Lipůvka, Malá Lhota, Rajec-Jestřebí, Petrovice, Stĺp, Vavrinec, Vilémovice, Jedovnice, Rudice, Olomučany, Adamov, Krtiny, Nemčice, Ludíkov, Koře, a ďalšie.Pozrite si knihu v on-line listovači


+ mapa ako DARČEK

Uložiť tento produkt na neskôr

Pin It on Pinterest

Share This