E-Shop


Kniha - Bratislava z neba, 1. aktualizované vydanie

9788081441486-1
€12.99
Nie je skladom
1
Popis produktu
ISBN: 9788081441486-1
Vydavateľ: CBS spol, s.r.o.
Dátum vydania: 2019
Vydanie: 2. vydanie
Formát (rozmer): 250 x 170 mm
Počet strán: 156
Jazyk: slovenský
Jazyk: anglický
Väzba: pevná väzba
Autor: Milan Paprčka
Autor: Jozef Priesol

Hlavné mesto Slovenska Bratislava. Krásavica na Dunaji

Na krásnom modrom Dunaji leží jedna krásavica, do ktorej sa zamilovali už mnohí. Podobne ako Johann Strauss, o ktorom sa vraví, že práve v Bratislave skomponoval prvé takty svetoznámeho valčíka. Do jej čarovných historických uličiek, do romantických prechádzok popri Dunaji či do jej dynamického mladého života sa zamilujete aj vy.

Vďaka svojej polohe na brehu Dunaja a na úpätí Malých Karpát lákala Bratislava ľudí už odpradávna. K najvýznamnejším obdobiam jej bohatej histórie patrí obdobie, keď bola hlavným mestom Uhorska a korunovačným mestom uhorských kráľov a kráľovien.

Jednou z typických dominánt Bratislavy je, nad Dunajom sa týčiaci, Bratislavský hrad. Pod hradom, v romantických uličkách Starého Mesta, nájdete takmer celú históriu kráľovskej Bratislavy pokope. A aj vďaka svojej útulnosti neustále priťahuje státisíce turistov z celého sveta.

Bratislava je našim hlavným mestom. Volajú ju krásavicou na Dunaji. Pri pohľade zhora si tento prívlastok plne zaslúži. A táto kniha vám to naplno ukáže.

Inšpirujte sa a príďte Bratislavu zažiť!
+ maľovaná mapa ako DARČEK
Uložiť tento produkt na neskôr

Pin It on Pinterest

Share This