E-Shop


Kniha - Gemer - Malohont z neba

SKU 9788081441417
€12.99
Skladom
1
Popis produktu
ISBN: 9788081441417
Vydavateľ: CBS spol, s.r.o.
Dátum vydania: 2017
Vydanie: 1. vydanie
Formát (rozmer): 250 x 170 mm
Počet strán: 176
Jazyk: slovenský
Jazyk: anglický
Väzba: pevná väzba
Autor: Milan Paprčka a kolektív

Vedeli ste, že sopečná krajina Cerovej vrchoviny v niektorých miestach pripomína bujné krivky krásnych žien? A planiny Slovenského krasu zas vyzerajú ako obrovské zalesnené stoly a cesta medzi nimi pripomína rieku Colorado v Grand kaňone v USA? No a Muránsky hrad sem patrí, ako by bol od praveku súčasťou tej planiny.

„Videl som lom v tvare nosorožca, viadukt uprostred ničoho, po ktorom nikdy nešiel vlak. Roky som fotografoval Krásnu Hôrku a potom som sa roky na ňu pre smútok ani nevedel pozrieť. Teraz k nej opäť rád lietam s istotou, že opäť bude krásna. Nedá mi nespomenúť vzácne gotické kostoly, ktoré sa ako zlaté zrno v piesku zrazu objavia uprostred obyčajnej malej dedinky“ autor a pilot Milan Paprčka.

Preleťte sa aj vy nad pláňami a kaňonmi Slovenského krasu, nad Krásnou Hôrkou, Betliarom, či Teplým vrchom. Možno Gemer nie je najhonosnejší a najbohatší slovenský región. Má však svoje nezameniteľné čaro, ktoré vás pritiahne, lebo uvidíte tento krásny kraj tak, ako ho vidia orly , ktoré sem občas doletia z Tatier. Uvidíte ho z neba!

Čím je kniha Gemer - Malohont z neba výnimočná?
  • obsahuje vyše 100 leteckých fotografií z regiónu Gemer - Malohont
  • fotografie boli fotené z lietadla v rôznych ročných obdobiach
  • fotografie vznikali niekoľko rokov, a kniha vám ich ponúka v jenom celku
  • je v slovenskej a anglickej mutácii
  • je vhodná ako hodnotný darček, prezentačný predmet, prípadne učebná pomôcka


Kniha je súčasťou unikátnej edície leteckých kníh Slovensko z neba. Autori knihy vám svoju vášeň k lietaniu a pre fotografovanie prerozprávajú prostredníctvom týchto kníh cez dych vyrážajúce letecké zábery.
+ maľovaná mapa ako DARČEK
Uložiť tento produkt na neskôr

Pin It on Pinterest

Share This