E-Shop


Kniha - Horná Nitra z neba

9788081440984
€12.99
Skladom
1
Popis produktu
ISBN: 9788081440984
Vydavateľ: CBS spol, s.r.o.
Dátum vydania: 2016
Vydanie: 1. vydanie
Formát (rozmer): 250 x 170 mm
Počet strán: 144
Jazyk: slovenský
Jazyk: anglický
Väzba: pevná väzba
Autor: Milan Paprčka
Autor: Simona Nádašiová

Slovensko je hradná veľmoc a región Horná Nitra je toho jasným dôkazom. Hrady, zámky a aj kaštiele kam len oko dovidí. Najvýznamnejším, najrozprávkovejším a najnavštevovanejším je Bojnický zámok. Je postavený podľa vzoru francúzskych zámkov na rieke Loira. Preleťme o čosi ďalej a odhaľme kedysi nedobytný Oponický hrad, ktorý dal podľa povesti postaviť sám Svätopluk, ďalej nahliadnime na Topoľčiansky hrad, Uhrovský hrad či kaštieľ v Brodzanoch.

Určite vám nedajú spávať ani pohľady z neba na rozhľadňu na vrchu Marhát, Strážovské vrchy, Vtáčnik, Malú Maguru, a tiež vrchy Rokoš a Temeš. Skalolezci tu majú svoj lezecký raj, či je to Biely kameň, Hrádok, Kláštorská skala, Veľký a Malý Grič. Dolina Remata zas ukrýva lyžiarske stredisko.
A toto je len časť zaujímavých miest, ktoré vám prinášame pohľadom pilota a fotografa, ktorí vám odhaľujú Slovensko kúsok po kúsku. Aby vznikli tieto nevšedné fotografie, museli spolu nalietať desiatky hodín. Vedzte, že to robili s radosťou, aby sa mohli s Vami podeliť o svoje zážitky. A vy sa podeľte o tieto krásne zábery z tejto knihy so svojimi priateľmi či známymi.

Čím je kniha Horná Nitra z neba výnimočná?
  • obsahuje vyše 100 leteckých fotografií Hornej Nitry a blízkeho okolia
  • fotografie boli fotené z lietadla v rôznych ročných obdobiach
  • fotografie vznikali niekoľko rokov, a kniha vám ich ponúka v jenom celku
  • je v slovenskej a anglickej mutácii
  • je vhodná ako hodnotný darček, prezentačný predmet, prípadne učebná pomôcka

Kniha je súčasťou unikátnej edície leteckých kníh Slovensko z neba. Autori knihy vám svoju vášeň k lietaniu a pre fotografovanie prerozprávajú prostredníctvom týchto kníh cez dych vyrážajúce letecké zábery. Doprajte si úchvatné zážitky z Hornej Nitry, ktoré sa dajú vychutnať len z lietadla!
+ maľovaná mapa ako DARČEK
Uložiť tento produkt na neskôr

Pin It on Pinterest

Share This