E-Shop


Kniha - Spiš z neba

9788081441301
€3.95
Skladom
1
Popis produktu
ISBN: 9788081441301
Vydavateľ: CBS spol, s.r.o.
Dátum vydania: 2017
Vydanie: 1. vydanie
Formát (rozmer): 250 x 170 mm
Počet strán: 160
Jazyk: slovenský
Jazyk: anglický
Väzba: pevná väzba
Autor: Milan Paprčka

Kniha Spiš z neba vám ponúka pohľady z vtáčej perspektívy na rozprávkovú krajinu hôr, lesov a kľukatiacich sa riek. Dominantný Spišský hrad. Rozkladá sa na viac ako 4 hektároch a je zapísaný do zoznamu UNESCO.

Duchovné stavby akými sú Spišský Jeruzalem, Mariánska hora v Levoči či Spišská Kapitula s dominantou - Katedrálou sv. Martina.

A Tatry z neba? Videli ste ich už takto? Nech sa páči: kraľuje im Gerlachovský štít, druhý najvyšší vrch – Lomnický štít zakončuje Skalnatú dolinu. Žiarivým šperkom Tatier je samozrejme Štrbské pleso – samotné pleso, ale aj vyhľadávané lyžiarske stredisko. Tých je mimochodom v Tatrách dosť, aby si v zime lyžiari prišli na svoje.

Spoznajte pohľadom vtákov panenskú prírodu Slovenského raja, korytá horských riav, prielom Dunajca s odvážnymi pltníkmi, či strmé zrázy Pienin, ktoré vo vás zanechajú zážitok na celý život. Toto sú iba tie TOP atrakcie Spiša. Ten ukrýva ešte omnoho viac čarovných zákutí, na krásu ktorých vás pozývame pozrieť sa netradične z výšky, z neba! Unikátne letecké fotografie, vás prenesú týmto nádherným regiónom ako na perutiach orla. A vedzte, že máme byť na čo hrdí!

Čím je kniha Spiš z neba výnimočná?
  • obsahuje vyše 100 leteckých fotografií Spiša
  • fotografie boli fotené z lietadla v rôznych ročných obdobiach
  • fotografie vznikali niekoľko rokov, a kniha vám ich ponúka v jenom celku
  • je v slovenskej a anglickej mutácii
  • je vhodná ako hodnotný darček, prezentačný predmet, prípadne učebná pomôcka
Kniha je súčasťou unikátnej edície leteckých kníh Slovensko z neba. Autor knihy vám svoju vášeň k lietaniu a pre fotografovanie prerozpráva prostredníctvom týchto kníh cez dych vyrážajúce letecké zábery.
+ maľovaná mapa ako DARČEK
Uložiť tento produkt na neskôr

Pin It on Pinterest

Share This