E-Shop


Kniha - Stredné Považie z neba

SKU 9788081441103
€12.99
Skladom
1
Popis produktu

Spoznajte najbohatší región na hrady, spoznajte Stredné Považie z neba. Všetky hrady ponad ktoré preletíte rozprávajú tajomné legendy o svojich pánoch. Trenčiansky hrad, zrúcaniny Čachtického hradu, Beckova či Tematína. Určite zaujímavými budú aj kaštieľ Ostrolúckych či Mohyla na Bradle.

Z histórie si zaletíme nad oázu oddychu nad kúpele Trenčianske Teplice. Príroda Stredného Považia ponúka neobmedzené možnosti na túry, cyklotúry, alebo iba na výlety či prechádzky. Cieľmi sú častokrát rozhľadne, ktorých je v tomto regióne tiež neúrekom. Poľana v Brestovci, ktorá vám poskytne nádherné výhľady na vrcholy Bielych Karpát, Dúbravka v Soblahove, 20-metrová na Jelenci na hraniciach s Českou republikou, alebo drevená rozhľadňa na vrchole Veľkého Lopeníka. Pohľadom z lietadla zažijete tieto výhľady oveľa intenzívnejšie. Tak poďme na to!

Čím je kniha Stredné Považie z neba výnimočná?
  • obsahuje vyše 100 leteckých fotografií Stredného Považia
  • fotografie boli fotené z lietadla a drona v rôznych ročných obdobiach
  • fotografie vznikali niekoľko rokov, a kniha vám ich ponúka v jenom celku
  • je v slovenskej a anglickej mutácii
  • je vhodná ako hodnotný darček, prezentačný predmet, prípadne učebná pomôcka
Kniha je súčasťou unikátnej edície leteckých kníh Slovensko z neba. Autori knihy vám svoju vášeň k lietaniu a pre fotografovanie prerozprávajú prostredníctvom týchto kníh cez dych vyrážajúce letecké zábery.
+ maľovaná mapa ako DARČEK
Uložiť tento produkt na neskôr

Pin It on Pinterest

Share This