E-Shop


Maľovaná cyklomapa Horehronie deťom

9788081442292
€2.51
Nie je skladom
1
Popis produktu
ISBN: 9788081442292
Vydavateľ: CBS spol, s.r.o.
Vydanie: 1. vydanie
Dátum vydania: 2019
Formát mapy: Skladaná
Jazyk: slovenský

Horehronie je región, o ktorom sa veľa hovorí, spieva a občas sa vyskytne aj v nejakých básňach. Tento kraj je krásna krajina, plná hôr, dolín, maličkých dediniek a historických miest. Medzi najznámejšie obce patrí Polomka, Heľpa, Šumiac, Mýto pod Ďumbierom či Čierny Balog. Pri návšteve Horehronia by ste nemali vynechať Čiernohorskú železničku, Telgrátsku slučku, Chmarošský viadukt alebo zubačku vedúcu poprisalaši Zbojská.

Nevšedné zážitky v horách pre dobrodruhov aj romantikov, tajomné príbehy a miesta na objavovanie pre všetkých, ktorým nechýba zvedavosť.Previezť sa môžete národnými parkami Nízke Tatry, Muránska planina, Slovenský raj, krížom krážom Poľanou, ale aj cez malebné dedinky a mestá. Prejdime sa spoločne po Horehroní. Začneme v údolí rieky Hron pod Kráľovou hoľou. Vydáme sa po vzácnych meandroch na západ, zo severu nás obklopujú Nízke Tatry. Keď sa pozrieme na juh uvidíme chrbty Slovenského rudohoria. Horehronské kopce ale dajú všetkým poriadne zabrať. Ak si chceme troška uľahčiť šliapanie do pedálov môžeme využiť elektrobicykle. Požičovní a nabíjacich miest je v okolí veľa. Dobrou voľbou pre absolvovanie výletu je aj použitie cyklobusu. Celým Horehroniím vedie vyše 850 km cykloturistických trás.

Nezabúdajte však na bezpečnosť. Prilba, chrániče a reflexné prvky patria do základnej výbavy.
Tak, a teraz smelo šliapnime do pedálov.

Neviete kam vyraziť? Chcete sa dozvedieť aké atrakcie a možnosti tento región ponúka?
Nie je nič jednoduchšie ako si prezrieť maľovanú cyklomapu Horehronie a odhaliť všetko, čo je v tomto regióne krásne a zaujímavé. Je len na vás, čo si zvolíte a kam sa vyberiete.

Čo je na maľovanej cyklomape Horehronie deťom zaujímavé a výnimočné?

  • krajina na mape je zachytená z perspektívy, ktorá je ľahko čitateľná aj dieťaťu
  • obsahuje overené a bezpečné cyklotrasy Slovenským cykloklubom
  • obsahuje všetky významné zaujímavosti regiónu
  • pre deti je v mape aj súťaž
  • kresbičky do mapy tvorili deti z regiónu a deti z detských domovov


Partneri projektu sú: Slovenský cykloklub, Úsmev ako dar, Detská tour Petra Sagana a ďalšie subjekty regiónu Horehronia.
Uložiť tento produkt na neskôr

Pin It on Pinterest

Share This