Pomáhajte spolu so Slovenskom z neba

3. 04. 2020Novinky

V dnešných mimoriadnych časoch, keď na celom svete panuje koronavírusová pandémia, ktorá sa nevyhla ani Slovensku, si uvedomujeme ako veľmi je dôležité pomáhať a najmä tým, ktorí sú riziku nákazy vystavený najviac. A to našim lekárom, sestričkám, záchranárom, zdravotníckemu personálu, jednoduchom ľuďom v prvej línii, ktorí  riskujú, viac ako kedykoľvek predtým, svoje životy, aby nám pomohli dostať nákazu pod kontrolu.

Rozhodli sme sa pomôcť a spoločne s Vašou pomocou prispieť na konto organizácie Kto pomôže Slovensku, ktorá zabezpečuje materiálnu pomoc pre nemocnice, domovy sociálnych služieb aj služby pre zraniteľné skupiny ľudí. Celý obrat z predaja vybraných titulov z edície Slovensko z neba poputuje na transparentný účet Kto pomôže Slovensku.

Spoznajte krásy Slovenska netradičným pohľadom z neba a prispejte na dobrú vec!

Podporte organizáciu Kto pomôže Slovensku kúpou vybraných leteckých kníh v našom e-shope. Vybrali sme oblasti, ktoré sú koronavírusom postihnuté najviac ako je napr. Bratislava.  Vďaka našim knihám uvidíte krásy týchto miest celkom iným pohľadom „z neba“.

Kúpte si knihy v našom e-shopeBratislava z neba, Podunajsko z neba, Žilina z neba, Martin a Vrútky z neba a Abov z neba. A podporíte našich lekárov, sestričky, záchranárov, ale aj iný zdravotnícky personál.

V našom e-shope si môžete kúpiť aj iné a knihy mapy, ktoré sa Vám páčia. K objednávkam nad 15 EUR už teraz máte poštovné ZADARMO. Aby sme nezabudli ku každej objednávke sme si pripravili bonus: leteckú mapu Štefánika, ZADARMO 🙂

Zbierka potrvá do 19. apríla 2020, preto neváhajte a pomôžte!

Pre jednoduchší nákup sme vybrané knihy v našom e-shope označili špeciálnou ikonkou. Kúpou knihy označenou ikonou pomáhate Kto pomôže Slovensku.

Pin It on Pinterest

Share This