Prešov a okolie z neba – výstava leteckých fotografií

2 júla, 2019

Výstavy

Unikátna edícia kníh Slovensko z neba sa v blízkej budúdnosti rozrastie o ďalší jedinečný knižný titul, tentoraz vám prinesieme Prešov a okolie z neba. Nová kniha má pred sebou ešte dlhú cestu kým sa dostane na pulty predajní a preto sme si pre vás pripravili malú ochutnávku toho čo v nej nájdete. Niekoľko fotografií z tejto pripravovanej knihy vám odhalíme na výstave leteckých fotografií.

Srdečne Vás pozývame na výstavu leteckých fotografií k tejto pripravovanej knihe, ktorá sa koná v priestoroch ZOC MAX v Prešove. Výstava potrvá do 31,júla 2019.

Čo všetko uvidíte?

Preletíme sa ponad mesto Prešov a jeho hitorické centrum. Zavítame na zámok vo Fričovciach.  Navštívime okolité dedinky a mestá. Uvidíte najväčší stredoveký hrad na Slovensko a to Šarišský a nevynecháme ani hrad v Kapušanoch.

Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo v tomto regióne môžete vidieť. Pripravovaná knih Prešov a okolie z neba vám však prinesie oveľa rozsiahlejší pohlaď na tento krásny kút Slovenska až na vyše 100 leteckých fotografiách. Určite je na čo sa tešiť.

Pokiaľ navštívite  ZOC MAX v Prešove v období do 31.7.2019, môžete si vychutnať Prešov a jeho okolie pohľadom z vtáčej perspektívy už teraz. Možno odhalíte zákutia vášho mesta, o ktorých ste vôbec nevedeli.

Vstup na výstavu je bezplatný.