Príbeh Hrona – 360° videomapa

3 mája, 2022

Novinky

Pripravujeme nový unikátny projekt – 360° videomapu Príbeh Hrona

Vytvorili  sme jedinečné 360° videomapy,  ktoré netradičným spôsobom mapujú daný región. Medzi zmapované územie patrí Biela Orava, Vysoké Tatry, Demänovskú dolinu,Malá Fatra. Práve v týchto dňoch začíname v malebnom prostredí Hrona.

Vedeli ste že…

  • Hron má 298 km
  • Hron je druhá najdlhšia rieka, ktorá tečie celá územím Slovenska.
  • Hron pramení v Horehronskom podolí, na styku s Nízkymi Tatrami a Spišsko-gemerským krasom, na juhovýchodnom úpätí Kráľovej hole a juhozápadne od sedla Besník 
  • Hron ústi do Dunaja juhovýchodne od obce Kamenica nad Hronom

Virtuálne sa preleťte ponad Hron
Radi by ste sa propagovali naozaj originálnym spôsobom, ale dochádzajú Vám nápady? Chcete zaujať obyvateľov a návštevníkov svojej obce, potešiť svojich obchodných partnerov a alebo naučiť deti vo Vašej škole zaujímavé veci o Vašom regióne? Potom pre vás máme jedinečnú ponuku! Staňte sa súčasťou 360° videomapy Príbeh Hrona!

Videomapa zobrazuje región v okolí rieky Hron úplne iným spôsobom – vo virtuálnej realite. Najprv s 360° kamerou pripevnenou na bruchu lietadla. Preletíme celý Hron od prameňa až do jeho ústia. Následne do videa kartografi a animátori zapracujú popisky jednotlivých obcí, riek, pohorí a ďalších zaujímavostí.

Pre náročnejších z Vás máme pripravený aj hovorený komentár a transparent virtuálne umiestnený na lietadle, ktorý môže o Vašej obci, firme či škole prezradiť oveľa viac. To všetko si potom môžete vychutnať vo virtuálnej realite na Vašom počítači, smartfóne či tablete. Najlepší zážitok ale získate s VR okuliarmi, kedy budete mať pocit, ako by ste skutočne boli v lietadle a užívali si región z pohľadu vtákov!

Pozrite si ukážku, ako taká 360° videomapa bude vyzerať

Získajte originálny prezentačný produkt
Zapojením sa do projektu, nezískate len „miesto“ v 360° videomape regiónu v okolí Hrona. Navyše budete mať možnosť sa propagovať zaujímavým spôsobom v rámci Vášho regiónu. Pilotná videomapa zachytávajúca Vysoké Tatry má na YouTube viac ako 400 000 zhliadnutí. Môžete si tak byť istí, že Vaše video uvidí tisíce ľudí. K tomu od nás obdržíte aj VR okuliare, ktoré znásobia zážitok z vytvorenej 360 ° videomapy.

A pre skutočných nadšencov máme aj pri tomto projekte pripraveného partnera na mieru, ktorý Vám zabezpečí okrem videa celého regiónu aj Vaše vlastné video, v ktorom bude iba časť zobrazujúci Vašu obec, firmu či školu. To všetko doplnené o vlastný úvod a záver videá, vlastný komentár a hudby na mieru, samozrejme umiestnenie aj tohto samostatného videá na YouTube kanál a určitý počet kusov VR okuliarov navyše.

Zapojte sa aj Vy
Projekt 360° videomapa Príbeh Hrona  štartuje práve v týchto dňoch. Aby sme si boli istí, že Vám dáme dostatočný čas a priestor, neváhajte a spojte sa s naším regionálnym projektovým manažérom.

Pre viac infromácií nás kontaktujte na e-maily: marketing@cbs.sk. Radi vám odpovieme na Vaše otázky.

Tak neváhajte a zapojte sa do jedinečného projektu aj Vy!