Prievidza a okolie z neba – výstava leteckých fotografií

14. 08. 2019Výstavy

Výnimočná edícia kníh Slovensko z neba sa v blízkej budúdnosti rozrastie o ďalší jedinečný knižný titul, tentoraz vám prinesieme Prievidzu a okolie z neba. Nová kniha má pred sebou ešte dlhú cestu kým sa dostane na pulty predajní a preto sme si pre vás pripravili malú ochutnávku toho čo v nej nájdete. Niekoľko fotografií z tejto pripravovanej knihy vám odhalíme na výstave leteckých fotografií.

Srdečne Vás pozývame na výstavu leteckých fotografií k tejto pripravovanej knihe, ktorá sa koná v priestoroch Domu kultúry v Handlovej.  Výstava potrvá do 12.septembra 2019.

Čo všetko uvidíte?

Preletíme sa ponad mesto Handlová a jej centrum. Zavítame na romantický zámok v Bojniciach.  Navštívime okolité dedinky a mestá. Uvidíte prírodné krásy skalného brala Žarnova. Zaletíme si aj ponad Temeš a Temeškú skalu.

Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo v tomto regióne môžete vidieť. Pripravovaná kniha Prievidza a okolie z neba vám však prinesie oveľa rozsiahlejší pohlaď na tento krásny kút Slovenska až na vyše 100 leteckých fotografiách. Určite je na čo sa tešiť.

Pokiaľ navštívite  Dom kultúry v Handlovej v období do 12.9.2019, môžete si vychutnať Prievidzu a jej okolie pohľadom z vtáčej perspektívy už teraz. Možno odhalíte zákutia vášho mesta, o ktorých ste vôbec nevedeli.

Viac o projekte nájdete tu.

Vstup na výstavu je bezplatný.

Pin It on Pinterest

Share This