Novinka! Profesionálne letecké video

18. 03. 2020Novinky

Keďže letecké fotografovanie patrí do portfólia služieb nášho vydavateľstva už niekoľko rokov. Rozhodli sme sa rozšíriť ponuku o celkom nový produkt – letecké video.

Ako také video vyzerá môžete vidieť na priloženom videu!

A čo získate?

Predsa profesionálne letecké video vašej obce v dlžké 1 až 5 minút. Letecké video bude zachytávať nielen celkové pohľady na obec, ale poskytne pohľad na okolité pohoria a prírodu, a poskytuje možnosť detailne zaznamenať dominanty vašej obce. Video sa stane vašim pomocníkom pri propagácií a vytvorí zaujímavý obsah na váš web alebo sociálne siete.

Čo všetko bude AeroVideo obsahovať?

Ako každý dobrý film, aj ten Váš bude mať na začiatku názov obce a Váš erb, končiť  bude titulkami, ktoré budú opisovať vašu obec alebo dedinku. Ak ste sa už v minulosti boli partnermi v niektorej z našich kníh, titulky budú vytvorené z prezentačného textu z daného diela. A keďže v súčasnosti v žiadnom kvalitnom videu nesmie chýbať odkaz na web, pridáme Vám aj ten.


Aké sú výhody nášho leteckého videa?

Veľkou výhodou je skutočnosť, že s nami nebudete musieť robiť korektúry. Video sami postriháme, vyberieme vhodnú hudbu, doplníme titulky s potrebnými informáciami. Vy tak úplne bez námahy získate výborný propagačný materiál. Toto zaujímavé video potom môžete využiť mnohými spôsobmi – umiestniť na svoje webové stránky, sociálne siete, použiť pre prezentáciu v regionálnych médiách a podobne. Vedľa toho bude zverejnené a propagované aj na našich sociálnych sieťach Slovensko z neba.

Čo získate keď si objednáte AeroVideo?

Letecké video vo Full HD kvalite na USB karte so zostrihaným a ozvučeným videom + celý nafilmovaný surový materiál, ktorý môžete použiť v budúcnost. Propagáciu zadarmo na Youtube, FaceBooku a Instagrame na profile Slovensko z neba a licenčné práva na voľné širenie  Vášho videa zadarmo.

Zaujala Vás naša novinka?

Tak neváhajte a objednávajte. Tento rok sme pre Vás pripravili špeciálnu cenu. Vaše objednávky príjmame do 9.4.2020.

Ak Vás naša novinka leteckého videa zaujala, neváhajte nás kontaktovať cez tento jednoduchý formulár  a my sa Vám určite ozveme.

Pin It on Pinterest

Share This