Putovná výstava Slovensko z neba sa presúva do Trenčína

3. 08. 2020Výstavy

Putovná výstava leteckých fotografií Slovensko z neba sa presunula do ďalšieho slovenského mesta. Tentokrát si našu výstavu Slovensko z neba v jednom z troch najstarších slovenských miest v Trenčíne. Výstava sa koná od 3.á.2020 do 2.9.2020. Spoznajte Slovensko iným pohľadom, pohľadom z vtáčej perspektívy.

Putovná výstava

Výstava predstavuje Slovensko na dvoch desiatkach veľkoformátových leteckých fotografií. Budete si môcť pozrieť najkrajšie dominanty Slovenska napríklad Vysoké Tatry, legendárnu Kráľovu hoľu, úchvatný Kľak v Malej Fatre, hlavné mesto Bratislavu, romantický zámok v Bojniciach, pohľad na Trenčiansky hrad a mnoho ďalších známych miest, ale aj menej známych miesta Slovenska, ktoré vám ukážu krásy netradičným pohľadom z „neba“. Výstava je súčasťou projektu edície kníh leteckých fotografií Slovensko z neba, ktorá mapuje jednotlivé regióny našej krajiny. 

Pokiaľ navštívite OC MAX v Trenčíne v období do 2.9.2020, môžete si vychutnať krásy Slovenska pohľadom z vtáčej perspektívy už teraz. Veríme, že vás inšpirujeme k cestovaniu a spoznávaniu Slovenska.

Vstup na výstavu je bezplatný.

Pin It on Pinterest

Share This