Putovná výstava Slovensko z neba v Bardejovských kúpeľoch

15. 06. 2020Výstavy

Putovná výstava leteckých fotografií Slovensko z neba sa presunula do ďalšieho slovenského mesta. Tentokrát si budete môcť vychutnať pohľad na Slovensko z neba na kolonáde v Bardejovských kúpeľoch. Výstava sa koná od 15.6.2020 do 31.7.2020. Spoznajte Slovensko iným pohľadom, pohľadom z vtáčej perspektívy.

Bardejovske kúpele

Výstava predstavuje Slovensko na dvoch desiatkach veľkoformátových leteckých fotografií. Budete si môcť pozrieť najkrajšie dominanty Slovenska napríklad Vysoké Tatry, legendárnu Kráľovu hoľu, úchvatný Kľak v Malej Fatre, hlavné mesto Bratislavu, romantický zámok v Bojniciach, pohľad nacentrum Bardejova a mnoho ďalších známych miest, ale aj menej známych miesta Slovenska, ktoré vám ukážu krásy netradičným pohľadom z „neba“. Výstava je súčasťou projektu edície kníh leteckých fotografií Slovensko z neba, ktorá mapuje jednotlivé regióny našej krajiny. Práve v týchto dňoch pripravujeme projekt, ktorý bude ukazovať krásy Bardejova a okolia z neba. Pre viac informácií klinite na link tu.

Pokiaľ navštívite Kolonádu v Bardejovských kúpeľoch  v období do 31.7.2020, môžete si vychutnať krásy Slovenska pohľadom z vtáčej perspektívy už teraz. Veríme, že vás inšpirujeme k cestovaniu a spoznávaniu Slovenska.

Vstup na výstavu je bezplatný.

Pin It on Pinterest

Share This