Senec a okolie z neba

11. 01. 2021Novinky

Na rozhraní Podunajskej roviny a Podunajskej pahorkatiny, na slnečnej nížine juhozápadného Slovenska, rozprestiera sa príťažlivá krajina slnka, vody, vína, starobylej histórie aj moderného života.

Senec a jeho okolie bola odjakživa prosperujúca oblasť, naplno využívajúca štedrosť prírodného prostredia. Tunajší obyvatelia zároveň v každom období dejín umne ťažili z blízkosti dôležitých centier hospodárskeho a spoločenského života. V stredoveku sa mesto stalo jedným z významných sídiel na hornom Žitnom ostrove a dediny v jeho okolí boli prosperujúce a plné života.

A dnešná podoba seneckého regiónu by zase poľahky mohla byť obrazom toho, ako si mnohí z nás predstavujú ideálne miesto pre život. A to nielen každodenný, ale aj ten rekreačný, za hranicami všedných povinností. Od najsevernejších obcí s výhľadmi na lesnaté vrchy Karpát až po najjužnejšie chotáre na dunajských brehoch, senecký okres oplýva zaujímavou príťažlivosťou ako málo iných.

Poďte ju spolu s nami preskúmať čarovnými zábermi z výšok, ktoré tejto vyrovnanej zemi dávajú úplne nový rozmer. Uvidíte, ako známe Slnečné jazerá dostávajú vďaka pohľadu spomedzi bielych oblakov ešte prímorskejšiu atmosféru. Naplno sa ukáže poézia tôní vyrastených stromových hájov pri stáročných vidieckych usadlostiach aj geometrické umenie urbanistických prstencov najnovších ľudských obydlí.

To všetko sú vizuálne zážitky, ktoré vás čakajú, keď sa dáte zlákať na dobrodružstvo obrazového objavovania pozoruhodností a krás Senca a jeho okolia z neba.

Ste z tohto regiónu a chcete sa zviditeľniť?

Hľadáme práve vás, predstaviteľov samosprávy mesta, starostov obcí v jeho blízkom okolí, majiteľov firiem, riaditeľov škôl, výrobcov, či zástupcov kultúrnych organizácií. Aj vás, ktorí podnikáte a významne ovplyvňujete život v tomto regióne, staráte sa o ďalší rozvoj jeho slávneho mena, máte teraz možnosť zviditeľniť seba a vašu prácu.

Dávame vám priestor na prezentáciu v knihe, ktorá sa rozvetvenou distribúciou dostane k čitateľom na celom Slovensku, i za jeho hranice. Pomôžte odprezentovať váš región, Senec a okolie , v tom najlepšom svetle.

Pokiaľ by vám táto myšlienka mohla zabezpečiť rast cestovného ruchu vo vašom regióne, záujem o vaše služby, alebo potrebujete hodnotný prezentačný/propagačný predmet, poďte do toho!

Ako je možné vstúpiť do projektu?

Kontaktujte nášho regionálneho projektového manažéra Ing. Juraj Valent, tel.:  0905 701 302 alebo e-mail:  Objasní Vám všetky potrebné informácie, ukáže Vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude Vaša prezentácia v knihe vyzerať. Dajte nám o sebe vedieť a my sa už postaráme, aby ste s Vašou prezntáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť.

Ponúkame jedinečný pohľad na krajinu. Pridajte sa k nám!

Pin It on Pinterest

Share This