Senica a okolie z neba prichádza k vám…

27 mája, 2019

Knihy

Novinka z jedinečnej edície Slovensko z neba, je tu práve pre vás. Najnovšíprírastok Senica a okolie z neba z unikátnej edície kníh leteckých fotografií vám ponúka toto nádherné mesto a jeho okolie v originálnom pohľade a to z „neba“.

Leží v najzápadnejšej časti Slovenska pod malebnými Malými Karpatami. Nájadete tu viate piesky, šíre borovicové lesy či úrodné pahorky posiate vinicami. Ide azda o jeden z najrázovitejších regiónov Slovenska. Záhorie. Jednou z častí Záhoria je aj okolie Senice. Ako pohraničný región je lemovaný vodami Moravy či múrmi strážnych hradov. Samotnú Senicu najviac ovplyvňoval neďaleký hrad Branč. Nad malokarpatské lesy sa týčia aj iné múry opradené legendami. Starobylá zrúcanina hradu Korlátka sa nachádza len niekoľko minút pešo od Rozbehov, miestnej časti obce Cerová. Nad Rozbehmi sa nachádza aj netradičná kamenná rozhľadňa, s troškou predstavivosti pripomínajúca vežu starobylého hradu. Jedným z najvýznamnejších miest regiónu, ale i celého Slovenska je bezpochyby mestečko Šaštín- Stráže. V tomto kraji sa však nachádza aj mnoho iných, menej známych miest, ktoré stoja za spoznávanie.

A na čo sa môžete tešiť?

V knihe vám predstavíme Senicu a jej okolie na vyše 100 leteckých fotografiách. Fotografie vznikali na jar a v lete a preto sa vám naskytnú nádherné pohľady na mesto, obce a prírodu. Ukážeme vám Senicu a okolie tak ako nepoznáte, pohľadom z vtáčej perspektívy, čo je veľmi netradičný zážitok.

Zalietajte si spolu s touto knihou ponad Senicu a okolie. Unikátne fotografie z lietadla a z dronu vám to umožnia.

Želáme vám príjemné čítanie a spoznávanie Senice a okolia pohľadom pilota lietadla.

Chcete vedieť aké zábery sa v knihe nachádzajú? Pripravili sme pre vás možnosť prezrieť si Senicu a okolie z neba aj online.

Knihu si už dnes môžete kúpiť aj v našom e-shope!