Slovenské hrady, zámky a kaštiele z neba

6 septembra, 2022

Knihy

Pobozkané históriou a posiate príbehmi dávnej minulosti stoja už mnoho storočí ukryté v lesoch, skalách, či tajomných vŕškoch. Slovensko ich má naozaj veľa a preto môžeme povedať, že ide o naozajstnú veľmoc. Hrady, zámky a kaštiele, dokonale dopĺňajúce krásy slovenskej prírody, nielenže ponúkajú dávne tajomstvá svojich dôb, ale tvoria aj neoddeliteľnú časť slovenskej histórie.

Za stovky rokov, kedy stredoveké skvosty zažívali časy večných bojov, i blahodarného pokoja vypočuli tisíce povier, stovky príbehov plných čarov, tajomstiev i strašidelných rozuzlení, z ktorých ostalo desiatky povestí a čas prečkalo zopár naozajstných legiend.

Vy máte v najnovšom vydaní knihy o hradoch a zámkoch nie len možnosť prečítať si ich, či pozrieť sa na ich skvostných protagonistov z vtáčej perspektívy ale dozvedieť sa viac aj o slovenských kaštieľoch, ktoré v treťom vydaní knihy už nebudú chýbať.

Letecké fotografie ponúkajú čitateľom pohľad na neoddeliteľnú súčasť Slovenska, ktorú nám mnoho krajín môže závidieť. Povesti a príbehy, ktoré sú k hradom silným putom spojené zas vykúzlia úsmev na zvedavých tvárach mladších princov a princezien a starších čitateľov prekvapia, keďže ide aj o menej známe príbehy. 

Poďte doň s nami nazrieť očami, aké človek nedostal. Poďte sa s nami pozrieť na Slovenské hrady, zámky a kaštiele z neba.

Na tomto mieste sa do textu tlačí fráza, že krásy našich hradov a zámkov by sme mohli vymenúvať, ukazovať a opisovať tak dlho, až by z toho vznikla kniha. Lenže vo vyadavateľstve CBS radšej tlačíme knihy, než frázy, preto sem môžeme s potešením napísať, že o krásach a zaujímavostiach hradov a zámkov u nás práve začína vznikať nová, dosiaľ nevídaná kniha Slovenské hrady, zámky a kaštiele z neba .

Dávame vám priestor na prezentáciu v knihe, ktorá sa rozvetvenou distribúciou dostane k čitateľom na celom Slovensku, i za jeho hranice. Pomôžte odprezentovať slovenské hrady a zámky, v tom najlepšom svetle. Pokiaľ by vám táto myšlienka mohla zabezpečiť rast cestovného ruchu vo vašom regióne, záujem o vaše služby, alebo potrebujete hodnotný prezentačný/propagačný predmet, poďte do toho!

Zavolajte ešte dnes našej koordinátorke  Ing. Diana Bérešovej na tel.číslo 0948 120 096 alebo napíšte e-mail na beresova@cbs.sk. Objasní Vám všetky potrebné informácie, ukáže Vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude Vaša prezentácia v knihe vyzerať. Dajte nám o sebe vedieť a my sa už postaráme, aby ste s Vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť.