Snina a okolie z neba v novej knihe

13. 11. 2019Novinky

Novinka z výnimočnej edície Slovensko z neba prichádza k vám. Najnovší prírastok Snina a okolie z neba z jedinečnej edície kníh leteckých fotografií vám ponúka toto nádherné mesto a jeho okolie v originálnom pohľade a to z „neba“. Poďme sa spoločne pozrieť na dobre známe miesta celkom netradičným pohľadom.

Snina mesto ležiace na severovýchode Slovenska. Mesto leží pri sútoku Cirochy a Pčolinky. Z juhu ho ohraničujú Vihorlatské vrchy, z východu Bukovské vrchy, zo severu Nízke Beskydy a na západe sa otvára do Cirošskej doliny. Súčasná Snina je moderné okresné mesto s upraveným centrom.Je východiskom do Chránenej krajinnej oblasti Vihorlat a do Národného parku Poloniny. Snina a okolitý región lákajú vďaka svojej odľahlosti a neporušenosti mnohých milovníkov prírody. Za preskúmanie určite stoja Karpatské bukové pralesy, Sninský kameň, Observatórium na Kolonickom sedle, drevené chrámy východného obradu zo 17. a 18. storočia aj cintoríny z 1. aj 2. svetovej vojny. V okolí Sniny nájdete nádherné  drevené kostolíky v Hrabovej Roztoke či Šmigovci, môžete zavítať na Sninský kameň, ktorý ponúka nádherné výhľady . Táto oblasť ponúka mnoho ďalších zaujímavých miest, ktoré vás očaria.  V knihe Snina a okolie z neba tieto miesta navštívme a ukážeme vám ich pohľadom zhora, čo prináša celkom nový zážitok. 

A na čo sa môžete tešiť?

V knihe vám predstavíme Sninu a jej okolie na vyše 100 leteckých fotografiách. Fotografie vznikali na jar a v lete, ale nájdete tu aj jesenný, ale aj zimný pohľad na krajinu. V knihe sa vám naskytnú nádherné pohľady na mesto, obce a prírodu. Ukážeme vám Sninu a okolie tak ako nepoznáte, pohľadom z vtáčej perspektívy, čo je veľmi netradičný zážitok.

Zalietajte si spolu s touto knihou ponad Sninu a okolie. Jedinečné fotografie z lietadla vám to umožnia.

Želáme vám príjemné čítanie a spoznávanie Sniny a okolia pohľadom pilota lietadla.

Chcete vedieť aké zábery sa v knihe nachádzajú? Pripravili sme pre vás možnosť prezrieť si Sninu a okolie z neba aj online.

Pin It on Pinterest

Share This