Stropkov a okolie z neba

3. 01. 2022Novinky

Uprostred náruče malebnej prírody, ktorá si aj napriek času stále zachováva svoju tvár sa už po tisícročia v objatí Nízkych Beskýd nachádza Stropkov a jeho okolie. Je len málo miest, ktoré môžu pyšne hlásiť, že boli kráľovou pravou rukou. Mnoho pútnikov prešlo mestom stojacom hrdo pri rieke Ondava, keď už v 14. storočí s výsadou im udelenou mohli Stropkovčania vyberať kráľovské mýto.

Bytca

Zelené pláne a husté lesy rozprestierajúce sa po celom jeho okolí a týčiace sa kopce Ondavskej vrchoviny sú znakom toho, že obyvateľov Zemplína má niekto naozaj rád. Voda dáva život a nie je tomu inak ani v tomto kraji. Z Ondavskej vrchoviny totiž práve ona, ôsma najdlhšia rieka Slovenska pramení.

Bytca

Svoje nádherné okolie si však obyvatelia Stropkova nenechávajú pre seba.Tento kúsok očarujúcej prírody v sebe ukrýva nie málo lákavých miest a historických pamiatok pre turistov z celého Slovenska. Poďte doň s nami nazrieť očami, aké človek nedostal. Poďte sa s nami pozrieť na Stropkov a jeho okolie z neba.

Ste z tohto regiónu a chcete sa zviditeľniť?

Hľadáme práve vás, predstaviteľov samosprávy mesta, starostov obcí v jeho blízkom okolí, majiteľov firiem, riaditeľov škôl, výrobcov, či zástupcov kultúrnych organizácií. Aj vás, ktorí podnikáte a významne ovplyvňujete život v tomto regióne, staráte sa o ďalší rozvoj jeho slávneho mena, máte teraz možnosť zviditeľniť seba a vašu prácu.

Dávame vám priestor na prezentáciu v knihe, ktorá sa rozvetvenou distribúciou dostane k čitateľom na celom Slovensku, i za jeho hranice. Pomôžte odprezentovať váš región, Stropkov a okolie , v tom najlepšom svetle.

Pokiaľ by vám táto myšlienka mohla zabezpečiť rast cestovného ruchu vo vašom regióne, záujem o vaše služby, alebo potrebujete hodnotný prezentačný/propagačný predmet, poďte do toho!

Zavolajte ešte dnes regionálneho manažéra nášho vydavateľstva Ing. Ľuboša Vyskoča na tel.číslo 0917 870 413 alebo napíšte e-mail na Objasní Vám všetky potrebné informácie, ukáže Vám obdobné publikácie, aby ste si vedeli predstaviť, ako bude Vaša prezentácia v knihe vyzerať. Dajte nám o sebe vedieť a my sa už postaráme, aby ste s Vašou prezentáciou boli čo najspokojnejší. Každá práca je dôležitá, no treba ju zviditeľniť.

Ponúkame jedinečný pohľad na krajinu. Pridajte sa k nám!

Pin It on Pinterest

Share This