Videomapu Vysokých Tatier už videlo viac ako 200 000 ľudí

24. 11. 2020Novinky

Video mapa Vysokých Tatier sa stala fenoménom. Naši kolegovia vytvorili mapu, ktorá uchvátila tisícky ľudí.  A o čo vlastne ide? Lietadlo letiace ponad Vysoké Tatry vo výške 3000 metrov nad morom zachytáva panorámu Vysokých Tatier. Okrem ich krás sa Vám počas letu vynára legenda s pomenovaním štítov, plies či chát.

Prinášame vám niektoré reakcie, ktoré sa obajvili na našom YT Slovensko z neba :

  Nádhera! "Prešla" som Tatry krížom krážom a vrátila som sa do mladosti! Ale je to ohromné, že môžem tak detailne vidieť tie krásne miesta! Vďaka všetkým, čo sa zúčastnili na realizácii!!! Super!!! Krásny zážitok!

  Nádhera. Nemám slov. Veľmi oceňujem Vašu snahu, spraviť takéto video. Veľmi sa to vydarilo. Palec hore, tak isto aj subscribe a idem to hneď zdieľať na Facebook, aby to videlo veľa ľudí. Je to nádhera, ako nám Boh dal tie krásne, majestátne hory. Nádhera. Ďakujem. 👏👍🙏❤️🌲🌳🏔️

  Toto je najkrajšie video 👏👏 podarilo sa 👑 som vďačná že ste niečo také vytvorili 🔝 ĎAKUJEM ĎAKUJEM ĎAKUJEM ❣💋

  Okrem iného táto video mapa mala ohlas v slovenských, ale aj zahraničných médiách. Vypichneme len tie najznámejšie:

   

  Vznikli aj dve televízne reportáže, ktoré zachytávajú proces vznik tejto mapy. Odpovedá na otázky, prečo táto jedinečná videomapa vznikla a dozviete sa v nich aj či sa chystá niečo nové. Redaktormi boli vyspovedaní pilot a autor myšlienky Milan Paprčka a grafik Milan Jančovič, vďaka ktorému je video graficky doladené. Reportáže boli vysielané v Televíznych novinách Markízy a v Dobrých správach na TA3.

  Pin It on Pinterest

  Share This