Vranov nad Topľou a okolie z neba

26. 02. 2020Knihy, Novinky

Unikátna edícia Slovensko z neba sa rozrástla o ďalší titul. Tentokrát sme zamierili na do regiónu Zemplína a Šariša konkrétne do Vranova nad Topľou. Najnovší prírastok Vranov nad Topľou a okolie z neba z unikátnej edície kníh leteckých fotografií vám ponúka toto nádherné mesto a jeho okolie  jedinečným pohľadom „z neba“. 

Zemplín a Šariš. Poznáte? Dva rázovité východoslovenské regióny. Úchvatná príroda,malebné zákutia, bohatá história a pestrá prítomnosť. A práve tomuto čarovnému kúsku Slovenska je venovaná táto unikátna kniha. Punc výnimočnosti jej dáva jedinečný pohľad na krajinu, na jej hlboké lesy, rozľahlé lúky, farebné polia, životodarné rieky Topľu a Ondavu, očarujúcu Domašu, mestá Vranov nad Topľou a Hanušovce nad Topľou, dediny a dedinky, všetky historické, kultúrne i technické pamiatky či iné zaujímavosti kraja hodné navštívenia. A to všetko z pohľadu, aký má možnosť vidieť len málokto. A keďže človek je tvor zvedavý, čaro nepoznaného sľubuje naozaj jedinečný zážitok. Spoznajte Vranov nad Topľou a okolie celkom novým pohľadom v knihe Vranov nad Topľou a okolie z neba, a možno vás inšpiruje si zvoliť, Vranov nad Topľou a jeho malebné okolie, ako ďalší cieľ vašej cesty.

A na čo sa môžete tešiť?

V knihe vám predstavíme Vranov nad Topľou na vyše 100 leteckých fotografiách. Fotografie vznikali na jar a v lete, ale nájdete tu aj jesenný pohľad. V knihe sa vám naskytnú nádherné pohľady na mesto, obce a prírodu. Ukážeme vám Vranov nad Topľou a okolie tak ako ju nepoznáte, pohľadom z vtáčej perspektívy, čo je veľmi netradičný zážitok.

Zalietajte si spolu s touto knihou ponad Vranov nad Topľou a jeho a okolie. Jedinečné fotografie z lietadla vám to umožnia.

Chcete vedieť aké zábery sa v knihe nachádzajú? Pripravili sme pre vás možnosť prezrieť si Vranov nad Topľou a okolie z neba aj online.

Pin It on Pinterest

Share This