Výstava leteckých fotografií – Revúca a okolie z neba

18. 11. 2019Výstavy

Unikátna edícia kníh Slovensko z neba sa v blízkej budúdnosti rozrastie o ďalší unikátny knižný titul, tentoraz vám prinesieme Revúcu a okolie z neba. Nová kniha má pred sebou ešte dlhú cestu kým sa dostane do vašich rúk,preto sme si pre vás pripravili malú ochutnávku toho čo v nej nájdete. Niekoľko fotografií z tejto pripravovanej knihy vám odhalíme na výstave leteckých fotografií

Srdečne Vás pozývame na výstavu leteckých fotografií k tejto pripravovanej knihe Revúca a okolie z neba, ktorá sa koná v priestoroch Mestskom kultúrnom stredisku v Revúcej. Výstava potrvá do 5.decembra 2019.

Čo všetko uvidíte?

Preletíme sa ponad Revúcu, Jelšavu a Tornaľu. Zavítame ponad magickú Muránsku planinu a hrad Muráň. Ukážeme vám a malebné dedinky netradičným pohľadom „z neba“.

Výstava vám odhalí prierez toho najzaujímavejšieho, čo v tomto regióne môžete vidieť. Pripravovaná kniha Revúca  a okolie z neba vám však prinesie oveľa rozsiahlejší pohlaď na tento krásny kút Slovenska až na vyše 100 leteckých fotografiách. Určite je na čo sa tešiť.

Pokiaľ navštívite  Meststké kultúrne stredisko v Revúcej v období do 5.12.2019, môžete si vychutnať Revúcu a okolie z neba pohľadom z vtáčej perspektívy už teraz. Možno odhalíte zákutia vášho mesta, o ktorých ste vôbec nevedeli.

Vstup na výstavu je bezplatný.

Viac o projekte nájdete tu.

Pin It on Pinterest

Share This