Žiar nad Hronom a okolie z neba v novej knihe

21. 08. 2019Knihy, Novinky

Novinka z unikátnej edície Slovensko z neba, je tu práve pre vás. Najnovší prírastok Žiar nad Hronom a okolie z neba z výnimočnej edície kníh leteckých fotografií vám ponúka toto nádherné mesto a jeho okolie v originálnom pohľade a to z „neba“.

Žiar nad Hronom a jeho okolie by sme mohli charakterizovať ako kraj objatí zlatých hôr. Oblasť, ktorá leží  na úrodnej pôde okolo Hrona pod hradbou Vtáčnika, Kremnických vrchov a Štiavnických vrchov. Nájdeme tu známe mesto Kremnica, v ktorom nájdeme prekrásny stredoveký hrad a námestie. Jedným z najvýznamnejších miest Žiaru nad Hronom a jeho okolia je aj starobylý hrad Šášov. Impozantná zrúcanina sa týči na vysokom skalnom brale nad Hronom. Prechádzka pomedzi hradné múry, dýchajúce ďalekou históriou, je okorenená podmanivými výhľadmi na dolinu Hrona a Štiavnické vrchy. Ak si chcete oddýchnuť a načerpať novú energiu treba zavítať do kúpeľného mesta Sklenné Teplice, kde nájdete známe liečivé termálne pramene. Táto oblasť ponúka mnoho ďalších zaujímavých miest, ktoré vás očaria.  V knihe Žiar nad Hronom a okolie z neba tieto miesta navštívme a ukážeme vám ich pohľadom zhora, čo prináša celkom nový zážitok.

A na čo sa môžete tešiť?

V knihe vám predstavíme Žiar nad Hronom a jeho okolie na vyše 100 leteckých fotografiách. Fotografie vznikali na jar a v lete, ale nájdete tu aj jesenný, ale aj zimný pohľad na krajinu. V knihe sa vám naskytnú nádherné pohľady na mesto, obce a prírodu. Ukážeme vám Žiar nad Hronom a okolie tak ako nepoznáte, pohľadom z vtáčej perspektívy, čo je veľmi netradičný zážitok.

Zalietajte si spolu s touto knihou ponad Žiar nad Hronom a okolie. Jedinečné fotografie z lietadla vám to umožnia.

Želáme vám príjemné čítanie a spoznávanie Žiaru nad Hronom a okolia pohľadom pilota lietadla.

Chcete vedieť aké zábery sa v knihe nachádzajú? Pripravili sme pre vás možnosť prezrieť si Žiar nad hronom a okolie z neba aj online.

Pin It on Pinterest

Share This