Jedinečná 360° videomapa pre virtuálne spoznávanie Vášho regiónu

Jedinečná 360° videomapa pre virtuálne spoznávanie Vášho regiónu

Sme profesionáli v oblasti leteckého fotografovania aj leteckých videí. Popri týchto už zavedených produktov sa snažíme vyvíjať  nové produkty ktoré by zákazníkovi priniesli väčší úžitok a ďalšie možnosti využitia. Týmto produktom je aj naša novinka – unikátna letecká 360° videomapa.

360° video nie je žiadna novinka, ale my sme do videa pridali kartografické opisy miest a animácie. Divák pri sledovaní videa tak presne vie, nad akým miestom „letí“ a ešte sa dozvie zaujímavé informácie o danom mieste.

Že sa jedná o zaujímavý produkt nám hneď ukázala pilotná 360° videomapa zachytávajúce Vysoké Tatry, ktorá má na YouTube viac ako 200 000 zhliadnutí. TU si môžete prečítať, ktorí nadšenci stáli pri zrode myšlienky 360° videomapy.

360° videomapa MÔJ REGIÓN Z NEBA

Možno sa pýtate, ako sa dá táto 360° videomapa využiť pre vašu obec alebo firmu? Jednoducho! 360° videomapa je úplne nový a originálny spôsob propagácie celého regiónu alebo len obce či firmy. Dá sa tiež využiť pre výučbu detí v školách, ktorým zábavnou a interaktívnou formou predstaví Váš región. Spolu s VR okuliarmi budete mať pocit, ako by ste skutočne boli v lietadle a užívali si región z vtáčej perspektívy!

Natočiť video s 360° kamerou pripevnenou na bruchu lietadla je to najjednoduchšie na celej práci. Desiatky hodín potom naši kartografi a grafici zapracovávajú do videa popisy jednotlivých miest, virtuálne transparenty, textári pripravia  „živý“ text presne podľa letu lietadla, moderátor ho nahovorí tak, ako by sedel vedľa vás v lietadle a bol Vaším sprievodcom po regióne. Všetko si potom môžete vychutnať vo virtuálnej realite na Vašom počítači, smartfóne či tablete. Najlepší zážitok ale získate s VR okuliarmi, kedy si celý let budete riadiť podľa seba sa a budete sa môcť  pozrieť tam, kde Vás to práve zaujíma.

Pozrite si ukážkovú 360° videomapu regiónu

Ako vás vie propagovať 360°videomapa?

 • vyznačenie polohy pomocou erbu obce  alebo logo pri názve firmy
 • naprogramovanie až 20 vlastných popisov lokalít do mapy
 • virtuálny transparent s informáciami o obci alebo firme
 • rozprávanie o obci alebo firme
 • video v najvyššej kvalite na USB karte a YouTube Slovensko z neba
 • virtuálne okuliare s grafikou Vášho regiónu pre Vašich občanov, žiakov, či partnerov zadarmo

360° videomapa NA MIERU

A pre skutočných nadšencov máme aj u tohto projektu pripraveného videopartnera na mieru, ktorý Vám zabezpečí okrem videa celého regiónu aj Vaše vlastné video, v ktorom bude iba časť zobrazujúca Vašu obec, firmu či školu.

Obsahom balíčka VIDEOPARTNERA NA MIERU bude:

 • 360° videomapa iba Vašej obce a okolia vytvorená z videomapy Vášho regiónu (zostrih v dĺžke 1 – 5 minút)
 • identický kartografický obsah ako vo videomape Vášho regiónu
 • hudba podľa vlastného výberu
 • vlastný komentár na mieru
 • personalizovaný úvod a záver videá
 • vlastné video v najvyššej kvalite na USB karte a YouTube Slovensko z neba
 • k základnému balíčku získate navyše 20 ks VR okuliarov s personalizovanou grafikou

Ako si 360 ° videomapu objednať?

Prvým oficiálnym projektom 360° videomapy je okres Námestovo – 360° videomapa Biela Orava. Podrobnosti o projekte sa dozviete TU.

Ak nie ste z regiónu, kde beží aktuálne kampaň, stačí vyplniť jednoduchý objednávkový formulár a my sa Vám ozveme s možným termínom 360° videomapy Vášho regiónu alebo videomapy na mieru.

Pin It on Pinterest

Share This