Uvedieme do života dve knihy

11 decembra, 2019

Krst, Novinky

Na konci októbra 2019 sa knižný svet rozšíril o dve knihy leteckých záberov. Ako prvá z nich bola Skalica a okolie z neba. Druhá celkom výnimočná, jediná na slovenskom a českom trhu sa stala publikácia 101 + 101 leteckých pohľadov na Česko a Slovensko.

Kniha 101 + 101 leteckých pohľadov na Česko a Slovensko obsahuje viac ako 200 leteckých fotografií, ktoré odhaľujú aj tie najskrytejšie krásy oboch krajín z netradičného pohľadu. Z neba! Kniha si prešla svoju dlhú púť výroby a aby vznikla a dostala sa na verejnosť, niekoľko mesiacov na nej pracoval celý tím ľudí.

Každá kniha si zaslúži, aby bola uvedená do života a kniha 101 + 101 leteckých pohľadov na Česko a Slovensko  nie je žiadnou výnimkou. Keďže táto kniha je pohľadom na Česko a Slovensko rozhodli sme sa, že ju privítame do života na 29. ročníku medzinárodného cestného behu Hodonín – Holíč – Skalica.

A keď už sme v Skalici a máme knihu Skalica a okolie z neba využijeme príležitosť a uvedieme do života aj túto výnimočnú knihu, ktorá ukazuje Skalicu a jej okolie netradičným zato jedinečným spôsobom „z neba“.

Slávnostný krst sa uskutoční v Skalici počas slavnostného vyhodnocovania najlepších športovcov na  medzinárodnom cestnom behu Hodinín – Holíč – Skalica o 15:30.

Bude nám cťou, ak sa tohto slávnostného aktu zúčastníte aj Vy!

Knihy sú už v distribúcii a postupne sa dostávajú na trh. Nájdete ich už dnes v našom e-shope!